Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Jak se sem dostanu

Vážná seznámení : SeznamkaHlavní město Praha

MužVážně 28 let Praha

TOP  2.4.2020

Zkouším náhodu. Baví mě fotit, sportovat (kolo, florbal, volejbal, tenis, lyže...), cestovat a často i jen tak lenošit třeba u dobrýho filmu. Jsem celkem upovídaný kluk. Miluju hudbu, společnost a čokoládu. :) Jaká bys měla být Ty? Milá a sympatická. Jsi? Tak neváhej a něco mi o sobě písni. Třeba nám to klapne. ;)

MužVážně 39 let Praha

TOP  2.4.2020

Ahoj, jsem VŠ, rozvedený (ne z mojí chyby). Mám dvě malé děti. Pokud jseš v podobné situaci budu moc rád, když se mi ozveš. Rád si hraju s dětma, programuji, čtu knihy, chodím na procházky a výlety. něco vyrábím. Mám rád pohodu, dokážu pohladit a chválit. Jsem slušný člověk, důvěra a pocit ze vzájemné ochoty si pomáhat jsou pro mě důležité. Možná nevypadám tak úžasně, ale mám dobré srdce, jestli ho máš také tak mi prosím napiš.. Karel

MužVážně 57 let Praha

TOP  2.4.2020

Zůstala jste bez partnera a váš život se rozpadl na kousky? Najednou tu není nikdo, komu byste věnovala péči, pozornost a lásku? Zůstala jen samota, osamělost a pocit, že na vás nikdo nemá čas, že nikomu na vás nezáleží? Prožívám to samé. Vdovec, 56 let, VŠ, 178 cm, prostorově výraznější, abstinent, nekuřák hledá starší osamělou ženu, která také nechce být sama pro společnou cestu životem.

Mé srdce již dlouho touží po trvalém vztahu se ženou dominantní. Snad budu mít trochu štěstí a láska mi přijde naproti.

Jsem VŠ 63/177/79 vitální zajímavý nesportující pohledný muž. K ženě velmi empatický vnímavý galantní. Oslovuji zde ženu, jejíž hodnoty jsou domov a partnerství - mít někoho, kdo se na Vás těší, kdo touží po Vaší ženské něze, citu, lásce, někoho s kým budete sdílet společné zážitky, ale i trápení, kdo Vás podrží, utře slzy, pochopí ale i pohladí, políbí a pomiluje. Zkusme v sobě najít to krásné co je v nás a naše smutná srdce láskou rozehřát. Nežijme virtualitou, ale tím co je kolem a v nás.

Třeba právě ty, nechceš se schovat před zavirováním na venkově? A navíc tu potkat super chlápka.

MužVážně 71 let Praha

TOP  2.4.2020

Najde se paní co se chce seznámit.Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 40 let
Frenštát p. Radhoštěm
Muž | 50 let
Hodonín
Muž | 43 let
Ostrava
Muž | 34 let
Jihlava

MužVážně 38 let Praha

TOP  2.4.2020

Myslím že v ničem výjimečný, však za hezký život s Tebou vděčný, zkrátka chtěl bych být spokojený muž. Takže jsem VŠ / 37 / 193, stále svobodný nekuřák bez závazku. Bydlím a pracuji v centru Prahy. a nyní chci vyřešit svou osobní situaci. Myslím, že i v téhle pandemické době se dá udělat něco rozumného a pozitivního pro sebe. A až koronavirus padne, vychutnat si ve dvou krásu přírody a opojnost života. Také by se Ti to líbilo?

MužVážně 47 let Praha

TOP  2.4.2020

Zachovalý single sympaťák, se smyslem pro humor, hledá jehlu v kupce sena ! Tedy prima štíhlou ženu z Prahy, která hledá prima muže... Tak neváhej a napiš mi...., nemáš co ztratit...

MužVážně 56 let Praha

TOP  2.4.2020

Hledám přítelkyni, partnerku (podle toho, jak se vše vyvine), bez věkového omezení a dalších podmínek......rozv. 56, 176, 73, VŠ.

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 34 let
Praha
Muž | 34 let
Blansko
Muž | 42 let
Frenštát p. Radhoštěm
Muž | 31 let
Hodonín