Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Jak se sem dostanu

Vážná seznámení : SeznamkaBrno

MužVážně 46 let Brno

TOP  8.4.2020

Zdravím, jsem VŠ, svobodný, s vlastním domem v Brně, ale bez mimča. Na poslední chvíli jsem si v 45 letech vzpomněl, že bych aspoň jedno mimčo chtěl... Pokud jsi na stejné vlně, tak se ozvi. Zvu Tě na kafe.

Kino
Divadlo
Hudba
Umění
Kolo
Fitness
Lyžování
Turistika
Příroda
Výlety
Cestování
Vaření

Tak jako každý mladý a perspektivní muž zde i já hledám ženu svého života. Měla bys být inteligentní, milá, přiměřeného věku, sportovně a kulturně založená, finančně gramotná, měla bys mít pochopení pro moji práci státního zaměstnance ve služebním poměru, Tvůj zdroj příjmů nemusí být závratný, ale měl by Tě bavit a měla bys tam chodit ráda, nehledám manekýnu ani modelku, ale zase nejsem smrt. Nabízím slušné zacházení, srdce na dlani, podporu za všech životních situací a trochu toho partnerského štěstí.

MužVážně 51 let Brno

TOP  8.4.2020

Ahoj holky, až přejde tady ta zoombie apokalypsa, co takhle vyrazit na motorce....nebo i jiném stroji??? Jsem samostatný, čistotný, bezdlužný a nechci fakt žádnou hysterku! Free ride a taky free live!!!

MužVážně 35 let Brno

TOP  8.4.2020
Kino
Divadlo
Hudba
Umění
Knihy
Fitness
Běh
Příroda
Výlety
Zvířata

Ahoj dámy! Čas utíká a člověk si uvědomuje, že by zase rád poznal někoho, s kým si bude rozumět – prostě spřízněnou duši, někoho komu se může svěřit a s kým tady pro sebe budeme, když jednomu nebo druhému nebude dobře. Je mi 34 a jsem z centra Brna, mám jen jednoho spolubydlícího – kocoura, který je se mnou na fotce :-) Prosím jen o odpovědi s fotkou, je to fér!

MužVážně 37 let Brno

TOP  7.4.2020

Ahoj, jsem docela akční člověk, tak k sobě hledám nějakou hodnou, spíš klidnější duši, která mě dokáže chytit za límec a říct "klííííd, zpomal!". Mám rád inteligentní humor a mám rád kolem sebe veselé lidi. Není mnoho krásnějších věcí, než vykouzlit radostný úsměv partnerce (až nějaká bude). Jinak hodně rád čtu a sportuji. Nemám děti, manželky ani milenky... pouze psa a rybičky. Tak se těším na zprávu.

Kino
Divadlo
Hudba
Kolo
Plavání
Běh
Turistika
Příroda
Výlety
Cestování
Zvířata

Ahoj, je mi 25 let. Mezi mé koníčky patří běh, turistika, rybaření, procházky (i se psem). Rád cestuji, chodím na výlety a poznávám nové místa. Nevadí mi ani kino či divadlo. Jsem hodný, vnímavý, rád si povídám a dokážu naslouchat.

MužVážně 40 let Brno

TOP  7.4.2020

Co se napsat, jsem měl již namyšlený. Jenže, jakmile jsem začal psát, najednou jsem zjistil, že je to kravina. A tak improvizuji. On je vlastně i život o improvizaci. Člověk plánuje, míní, ale nakonec je všechno stejně jinak. A tak jsem tady, a podávám si inzerát. Z nedostatku příležitostí. Zní to jako klišé, ale není. Pracuji povětšinou z domu a tak se moc mezi lidi nedostanu.Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 55 let
Orlová
Muž | 49 let
Teplice
Muž | 53 let
Beroun
Muž | 42 let
Karviná

MužVážně 47 let Brno

TOP  6.4.2020

Rád bych zde našel sympatickou ženu, kamarádku na sdílení různých aktivit např.prochazky v přírodě, jízda na kole, pádlování v kajaku, nejakou kulturu a další příjemné činnosti co nám život nabízí

MužVážně 28 let Brno

TOP  7.4.2020

Hleda se slecna na sport, netflix a chill

MužVážně 19 let Brno

TOP  7.4.2020

Obyčejný kluk co by rád našel fajn slečnu. Jsem normální kluk který by se rád seznámil s pěknou, milou a fajn holkou. Nechci holku která po nocích vymetá kluby a podobně. Jsem kluk co hledá dlouhodobý vztah bez nevěry, lhaní a podvádění. Je mi 19 let.Studuji 3. ročník Informačních technologií. Rád jezdím na kole, bruslích, rád chodím procházky. Hledám někoho kdo by rád jezdil na výlety. Rád také cvičím takže by se mi hodila parťačka.Pokud by tě zajímalo více tak budu rád když napíšeš :). Jakub

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 53 let
Bruntál
Muž | 43 let
Brno
Muž | 44 let
Brno-venkov
Muž | 43 let
Praha