Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Vážná seznámení : SeznamkaPraha

MužVážně 45 let Praha

TOP  15.7.2020

Ahojky mladá neznámá, rád bych poznal milou a příjemnou inteligentní dívku, nekuřačku, s romantickou duší a úsměvem na rtech, se kterou bych mohl společně sdílet všechno to krásné, co život přináší ... Pokud jsi to právě Ty, budu moc rád, když se mi ozveš. Za Tvou odpověď Ti předem děkuji. Měj se zatím moc krásně a užívej života. Protože věz, že: Život je jako krásná kniha. Nemá cenu pro toho, kdo neumí číst… (bohužel již více nejde napsat, ale slibuji, že příště o sobě napíšu mnohem více)

MužVážně 30 let Praha

TOP  15.7.2020

Kupodivu je velmi těžké najít pro život partnerku, která nepije, nekouří, je chytrá a taky není úplně strašidlo. Rozhodně jsem vždy byl na štíhlé a chytré slečny. Existuje nějaká, která by splňovala většinu mých představ a jednalo se o jednu osobu? A jaké představy o partnerových vlastnostech by měla ona? :-)

MužVážně 53 let Praha

TOP  15.7.2020

Ahoj. Oslovit slečnu do 40 let, bez z., se tímto snaží osamělý, smutný bezprobl.nekuřák, abst. 52;171, mladšího zevn.

MužVážně 35 let Praha

TOP  15.7.2020

Mladý muž z Prahy hledá sympatickou, důvtipnou a veselou dívku, která miluje život se všemi nástrahami, krásami a dokáže se radovat z maličkostí, dokáže mít oči otevřené, i když je tma, která věří, že ke každému zámku existuje klíč a dokáže si občas uvědomit, že na dně studny není nicota, nýbrž brána k smysluplnějšímu a radostnějšímu životu. Hledám slečnu, která má vůli citlivě budovat plný a květnatý vztah a je ochotna rvát se pro společné dobro a těžit ze silného partnerství. PS: jen s fotkou

Kino
Knihy
Fitness
Plavání
Běh
Turistika
Příroda
Výlety
Cestování
Zvířata

Dokud dýchám, doufám a věřím, že najdu lásku svého života. Spřízněnou duši, která hledá to stejné. Ženu, se kterou prožijeme celý svůj život. Ženu, která ví, že její nesmrtelná duše putuje jednotlivými inkarnacemi a spřízněnost našich duší ji zavedla k tomuhle inzerátu. Pokud chceš také naplnit svůj osud, odepiš.:) Jsem tmavovlasý sympaťák, 44/189cm, sportovní postavy, s očima barvy čokolády.:) Oproštěn závislostí, bez dluhů, žiji v harmonii v domě u lesa má drahá.

MužVážně 34 let Praha

TOP  15.7.2020

Ahoj holky, hledám jednu holku pro společný život :-)

MužVážně 64 let Praha

TOP  15.7.2020

Aktivní, zajištěný muž hledá přítelkyni pro užívání si krás života a vzájemné rozmazlování se. Cestování pěšky, na kole, alpská panoramata i moře a wellness. Posezení s přáteli nebo jen ve dvou, u něčeho dobrého. Prosím odpovědi s fotemDoporučujeme

Jak se sem dostanu?
Žena | 61 let
Pardubice
Žena | 46 let
Praha
Žena | 69 let
Pardubice
Muž | 46 let
Otrokovice

Příjemný, sympatický a inteligentní muž se zájmem o přírodu, cestování, výlety, hledající také vážný vztah jako já?

Kino
Hudba
Příroda
Výlety

Ahoj, rád bych zde našel ženu, která mi bude oporou, kterou budu trávit volný čas a prožívat sní fajn zážitky. Jsem z Prahy, mám menší firmu s několika zaměstnanci, sám dost času trávím v práci, rád cestuji, poznávám nová místa, zajdu mezi přátele, prostě se nerad nudím. Přemýšlím, že bych na nějaký čas odjel příští rok do Švédska, či Finska. Budu rád, když zde najdu fajn ženu. Svým způsobem na věku nezáleží a děti v menším množství nejsou překážkou. :)) bohužel více toho zde napsat nelze. :)

MužVážně 71 let Praha

TOP  15.7.2020

Ahoj hledam kamarádku poď si naspat trochu se poznáme zato nic nedáte ale vše je možné život je velké štěsti a tak nám utíká poďme ten čas spomaliť můžem si zajit na kafčo nebo jen tak na špacír ten ve dvou je zaujímaví máme si o čem povidat roky už nato máme tak se těším že se zajdem na zastávce Fanda.

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Žena | 71 let
Brno
Žena | 62 let
Hradec Králové
Žena | 47 let
Praha
Žena | 70 let
Praha