Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Vážná seznámení : SeznamkaPraha

MužVážně 29 let Praha

TOP  29.3.2020

Ahoj, ocitli jsme se v pěkně blbý době... Jestli tohle lidstvo přežije, jednou budeme moct machrovat jak jsme to zažili a přežili. Ale tahle situace a neustálé čumění do zdi mě vážně nebaví. A to bude taky důvodem myho úmrtí nejspíš :D no nic... Pokud jses taky tak sama a tak nešťastná a "izolovaná" tak napiš a spolu tuhle katastrofu přežijem :)

MužVážně 29 let Praha

TOP  28.3.2020
Kino
Hudba
Knihy
Kolo
Plavání
Turistika
Příroda
Cestování

Zdravím Vás slečny, jsem 28letý mladý muž z Prahy. Mám rád jízdu na kole, plavání, cestování (hlavně po ČR) a hodně čtu :) Občas si chodíme s kamarády zahrát fotbal a nepohrdnu ani dobrým filmem (hlavně komedie, detektivky, horory) ... Najde se tu slečna, která to má podobně a chtěla by zajít na procházku či na kafe?

MužVážně 29 let Praha

TOP  29.3.2020

Ahoj :-), jsem optimisticky naladěný člověk, který se rád usmívá a směje, bere život s nadhledem a věří, že všechno špatné je pro něco dobré :-). Ve volném čase rád cestuji a vyrážím na výlety po české krajině, a to nejčastěji do přírody. Dále rád sportuji, chodím na koncerty, poslouchám hudbu... a v neposlední řadě rád vařím, jím a spím :-). Rád se seznámím s podobně naladěným člověkem, který ví, že se vážný vztah nehledá, ale buduje :-)... ''jen'' najít tu druhou polovičku :-).

MužVážně 30 let Praha

TOP  29.3.2020

Najde se tu ještě normální holčina co se chce seznámit ? Bez fb a reálných fotek se to nedá . Proto jestli máš zájem se seznámit napiš fb a můžeme se posunout dál .

Ahoj, je mi 29 let, 175 cm vysoký, mám rád turistiku, přírodu, procházky, sport a spoustu dalších aktivit. Hledám tu fajn ženu max 35 let, která má alespoň nějaké společné zájmy a měla by mě ráda takového jaký jsem :) Co si třeba napsat a pak i zajít na procházku? :)

MužVážně 32 let Praha

TOP  29.3.2020

Ahoj :) Ve zktace: 32/194cm, podnikám v IT v Praze , jsem původně z "Ostravska", upřímný, tolerantní, bezprostřední, pohodář, věrný, spolehlivý, cílevědomý, přirozený, zodpovědný společenský, bavič a srandista se smyslem pro všechen druh humoru, s laskou k ironii - hlavně nad lidskou blbostí / povahou :D, kutil, zručný. Hledám, šíthlou- normální, vyšší, rozumnou, se smyslem pro humor, klidně lehce potrhlou, ale nohama na Zemi, optimisitckou, komunikativní, bez dětí (do budoucna chci vlastní)

MužVážně 28 let Praha

TOP  29.3.2020

Která ze zde přítomných dam se po odeznění epidemie seznámí s lékařem se smyslem pro tumor a srdcem na levém místě?Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 31 let
Benešov
Muž | 28 let
Ostrava
Muž | 26 let
Praha
Muž | 28 let
Zlín

Ahoj, je mi 30 let, 186 cm, 75 kg, pracuji v Praze jako IT analytik. Ve svém okolí moc nezadaných slečen neznám, tak to zkouším touto primitivní cestou. Rád si vyměním fotky přes e-mail, napíšu o sobě trochu víc a při náznaku vzájemného porozumění se můžeme třeba i sejít (asi ne hned, ale třeba za takové 2 týdny už to půjde... (-:) Víc přes e-mail. Michal

MužVážně 28 let Praha

TOP  29.3.2020

Upřímně jsem normální sympatický kluk se smyslem pro humor, rád sportuju a cestuju. Mám VŠ, dobrou práci, bydlím v Praze. Jsem single a kolem mě teď není žádná normální single holka, proto zkouším štěstí tady. Jdu mu trochu naproti. Jestli to máš podobně, tak Tě rád poznám. ;) Napiš mi.

MužVážně 30 let Praha

TOP  29.3.2020

Hledam mladou zenu s ditetem .

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 28 let
Vlašim
Muž | 26 let
Trenčín
Muž | 32 let
Vlašim
Muž | 30 let
Pardubice