Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Vážná seznámení : SeznamkaPraha

MužVážně 35 let Praha

TOP  29.3.2020

Na vědomost se dává, že by jedno strašidlo rádo poznalo milou a prdlou Pražandu :D Pokud by se zde našla taková, která má ráda pohádky, animáče, komedie, Zombí komedie, Simpsonovi, Futuramu, Přátelé a jiné seroše :D Filmy od Tima Burtona (moje srdcovka), která má ráda i pohyb - čímž myslím např. Badminton nebo Squash, ale i obyčejné procházky a hlavně, která se ráda směje a měla by podobný humor jako já, tak ať se mi přihlásí :) :D P.S: Hlavní výhra je lákavá - čokoška :D Tak šup, napiš :D

Kino
Divadlo
Hudba
Umění
Knihy
Kolo
Bruslení
Lyžování
Běh
Turistika
Příroda
Výlety
Cestování
Zvířata

Hledám pohodovou ženu. Společný čas ve dvou.

MužVážně 35 let Praha

TOP  29.3.2020

Kluk, žijící a pracující v Praze, se spoustou zájmů (cestování, filmy, pěší turistika, příroda atd.) hledá holku do pohody i nepohody, s níž by mohl podnikat společné výlety, procházky přírodou, sdílení krásných chvilek a spoustu dalšího. Možná, že nejsem princ z pohádky, ale jsem upřímný, pozorný, milý, trochu romantický a dovedu ženě naslouchat.

MužVážně 34 let Praha

TOP  29.3.2020

Ahoj, jmenuji se Vašek, je mi 33 let a bydlím v Praze. Hledám vážný vztah založený na důvěře a upřímnosti. Mám rád výlety, kino, posezení s přáteli a tennis.

MužVážně 34 let Praha

TOP  28.3.2020

Sympaťák hledá protějšek 20-40 na vše hezké(a i to nehezké), co život přináší. Já 33 let, pracující, bez dluhů. K mým koníčkům patří vaření, kutilství, četba, filmová hudba a občas sport. Děti vítány, sám mám jedno. Foto výměnou.

Hledám parťačku, se kterou se já a ty změní v my. Akční, spolehlivou a když sexy, tak ne pro fůru make-upu, ale pro způsob myšlení, pohled, a postavu ze kterých je vidět, že ji baví žít, hýbat se, objevovat a pracovat na sobě a na všem kolem. Nabízím totéž ve vousatém provedení. Těším se :-) P.S. V ruce netřímám rákosku, ale metr... i když "co není..." ;-)

MužVážně 33 let Praha

TOP  29.3.2020

Chci poznat, co tě rozesměje, co ti udělá radost. Chci poznat, co tě naštve a co tě rozpláče. Chci vědět, jak tě utěšit a jak tě potěšit. Chci znát tvou minulost a tvou přítomnost, abych s tebou mohl sdílet budoucnost. Chci poznat tvou duši. A pokud mě osloví, tak i veškerá zákoutí tvého těla.Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 36 let
Vrchlabí
Muž | 37 let
Ústí nad Labem
Muž | 32 let
Brno
Muž | 36 let
Praha

MužVážně 37 let Praha

TOP  29.3.2020

Nechci nic složitého, jen ženu, se kterou mi bude fajn. Pro lepší poznání navrhuju co nejdříve osobní setkání.

MužVážně 33 let Praha

TOP  29.3.2020

Ahoj, hledám někoho, kdo mi bude oporovou, hned se neurazí, nebude žárlit a vydrží občasné moje špatné nálady. Nabízím oporu, toleranci a zábavu. Údajně se mnou moc lidí nenudí?? „Největším štěstím v životě člověka je vědomí, že nás někdo miluje proto, jací jsme, nebo spíše přesto, jací jsme- RR“ M.

MužVážně 32 let Praha

TOP  29.3.2020

Ahoj :) Ve zktace: 32/194cm, podnikám v IT v Praze , jsem původně z "Ostravska", upřímný, tolerantní, bezprostřední, pohodář, věrný, spolehlivý, cílevědomý, přirozený, zodpovědný společenský, bavič a srandista se smyslem pro všechen druh humoru, s laskou k ironii - hlavně nad lidskou blbostí / povahou :D, kutil, zručný. Hledám, šíthlou- normální, vyšší, rozumnou, se smyslem pro humor, klidně lehce potrhlou, ale nohama na Zemi, optimisitckou, komunikativní, bez dětí (do budoucna chci vlastní)

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 36 let
Německo
Muž | 35 let
Plzeň
Muž | 33 let
Trutnov
Muž | 35 let
Praha