Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Jak se sem dostanu

Vážná seznámení : SeznamkaPraha

MužVážně 38 let Praha

TOP  7.4.2020
Hudba
Kolo
Plavání
Turistika
Příroda
Výlety

Ahoj, rád poznám milou a pozitivní partnerku pro společnou cestu životem, která má otevřené srdce a vyznává trochu hlubší životní hodnoty. Pro naplněný život plný, lásky, radosti a všeho krásného co k němu patří. Jsem samostatný, zodpovědný a spolehlivý muž, co rád podniká, kutí a tvoří. Spíš rodinný ale zároveň aktivní typ. Mám rád přírodu, hory, výlety, chataření, rekreačně turistiku, cyklistiku, běžky, vodu, fotografování, hudbu, filmy, pohodu i relax. A co ty? Pěkný den. Pavel

MužVážně 35 let Praha

TOP  7.4.2020

Kluk, žijící a pracující v Praze, se spoustou zájmů (cestování, filmy, pěší turistika, příroda atd.) hledá holku do pohody i nepohody, s níž by mohl podnikat společné výlety, procházky přírodou, sdílení krásných chvilek a spoustu dalšího. Možná, že nejsem princ z pohádky, ale jsem upřímný, pozorný, milý, trochu romantický a dovedu ženě naslouchat.

MužVážně 41 let Praha

TOP  7.4.2020

Ahoj, začnu u sebe. Jsem pohodový muž, který má rád svou práci. Už mám v životě něco za sebou, takže vím, že nezáleží na tom, jakou práci máš, co ráda děláš... Ne, že by mě to nezajímalo, naopak zajímá a chci Tě podporovat ve všem, co děláš a být na tvé straně. Jednoduše bych rád udělal jednu holku šťastnou;-) Jestli máš dítě, je to fajn. Je Ti kolem 25 – 30+- let? Odepiš, můžeme si popovídat a třeba najdeme důvod odtud odejít spolu...

Přál bych si tímto najít slečnu nebo mladou ženu, která touží v nejbližší době po dítku a vážném vztahu, případně jen po oplodnění, bez dlouhého chození. Rád bych věděl, že mám potomka nebo jen rád pouze vypomůžu ženě která chce dítě. Jsem sympatický, štíhlé postavy, s vlastní rod.vilkou u Prahy, 100% zdraví, svobodný bez závazků.

MužVážně Praha

TOP  8.4.2020

Jmenuji se Ondřej, je mi 31 let... Pocházím z jihu Moravy, devět let jsem žil na severu Itálie a nyní již tři roky okupuji Prahu... :-) Mám rád sport, dobré víno, kvalitní knihy, vážnou hudbu... Mám spoustu zájmů... Rád bych zde našel ženu na nějaký ten pokec, později třeba vyrazit na skleničku nebo šálek kávy... :-)

Hledám parťačku, se kterou se já a ty změní v my. Akční, spolehlivou, bezdětnou, když sexy, tak ne pro fůru make-upu, ale pro způsob myšlení, pohled, a postavu ze kterých je vidět, že ji baví žít, hýbat se, objevovat a pracovat na sobě a na všem kolem. Nabízím totéž ve vousatém provedení. Těším se :-) P.S. V ruce netřímám rákosku, ale metr... i když "co není..." ;-)

MužVážně 37 let Praha

TOP  7.4.2020

Hledám ženu na celý život, sem seriozní muž, ale taky vtipálek s nadhledem a nekonvenčními pohledy na svět.Chtěl bych do budoucna rodinu, ale vzhledem k mé práci a koníčkům nemám moc příležitostí seznámit se s vhodnými protějšky..Mám rád zvířata, hlavně psy, rád cestuju všude po světě a taky na vandry, přírodu miluji a dobíjím v ní energii.Hledám inteligentní slečnu, se smyslem pro humor, normální postavou a touhou jít štěstí naprotiDoporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 37 let
Mělník
Muž | 40 let
Vyškov
Muž | 35 let
Praha
Muž | 38 let
Praha

MužVážně 38 let Praha

TOP  7.4.2020

Ve dvou se to lépe táhne :) A proto tu hledám slečnu se smyslem pro humor a trochou té inteligence. A jak trávím čas, když nejsem zavřený v karanténě? Miluju cestování, rád jezdím na lyže (sjezdovky), občas si zajdu (rekreačně)zacvičit, mám rád různé výlety a víkendové akce, klidně i tady v Praze (foodfesty, atp.). Na druhou stranu občas vypnu a víkend strávím doma a čtu a koukám na filmy a poslouchám hudbu.. Máš-li to tak nějak podobně, můžeme si napsat a po karanténě někam zajít :)

Ve svém věku už bych asi neměl příliš vybírat, přesto popíšu svůj ideál a budu doufat: Inteligentní, inspirativní a samostatná žena (33 až 37), která má VŠ vzdělání, tvůrčí/intelektuální profesi, městský životní styl (kulturní, nekonzumní) a vkus. Nemá děti, ale brzy (sic) chce. Osobitá, netuctová a spíše samotářská povaha (INTJ, INFJ). Ironie a lehký cynismus vítány, na rozdíl od víry, esoteriky, eskapismu, tabakismu, nadváhy a psů. Důležitější než shodné koníčky je důvěra, tolerance… a láska.

MužVážně 36 let Praha

TOP  6.4.2020

Hledám pohlednou mladší slečnu pro spolužití v rodinném domě s větší zahradou u Prahy. Jsem pohledný, sympatický, štíhlé postavy, bez závazků. Se zájmy o výlety, relaxace u bazénu.

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 38 let
Praha
Muž | 35 let
Benešov
Muž | 39 let
Praha
Muž | 39 let
Olomouc