Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Jak se sem dostanu

Vážná seznámení : SeznamkaHlavní město Praha

MužVážně 45 let Praha

TOP  28.3.2020

Ahojky mladá neznámá, rád bych poznal milou a příjemnou inteligentní dívku, nekuřačku, s romantickou duší a úsměvem na rtech, se kterou bych mohl společně sdílet všechno to krásné, co život přináší ... Pokud jsi to právě Ty, budu moc rád, když se mi ozveš. Za Tvou odpověď Ti předem děkuji. Měj se zatím moc krásně a užívej života. Protože věz, že: Život je jako krásná kniha. Nemá cenu pro toho, kdo neumí číst… (bohužel již více nejde napsat, ale slibuji, že příště o sobě napíšu mnohem více)

Kino
Divadlo
Hudba
Lyžování
Plavání
Příroda
Výlety
Cestování

Sympatický a dobře zabezpečený pohodář hledá sympatickou a inteligentní holku do 40 let, která nechce být sama a vysedáváni u internetové seznamky jí neuspokojuje. Jsem nezadaný, nezávislý, nemám žádné dluhy ani exekuce, nepiju, drogy neberu, automaty nehraju, nejsem v žádné sektě, komunisty nevolím, trestní rejstřík čistý, mám dobrou práci, vlastní dům, nejsem mamánek ani povoláním syn.

Hledám o generaci mladší holku, líbí se mi jít za ruku s mladou holkou, kdy okolí si říka, že by to mohla být má dcera. Chci se o tebe starat, muzeme i nekam na dovcu, proste si uzivat.

MužVážně 46 let Praha

TOP  28.3.2020

Rád poznám příjemnou ženu, její věk neřeším.Ženu, která by ráda sdílela s někým radosti života, mohla se na někoho těšit a měla partnera, který jí dokáže být oporou a chce prožívat vše krásné, co život nabízí. Dítě není překážkou.Zní to moc vážně? Zdání klame.Smysl pro humor mám velký. Ale až z očí do očí. Nemám problém napsat jako 1., občas to udělám, ale stále sledovat nové inzeráty, to mi nějak nejde, ale snažím se, snad není přece nic ponižujícího, když když žena napíše jako první.Vždy odepíši

MužVážně 44 let Praha

TOP  27.3.2020

Ahoj, Moc rád bych potkal nezadanou, sympatickou slečnu co má ráda prádlo a je v intimní části života switch nebo dom. Jinak vážný vztah i běžný sex se vším všudy. (Věk optimálně mezi 26-32, ale nehraje roli) Martin PS: v rámci možností pracovitý, zajištěný, fotku pošlu na mail.

MužVážně 42 let Praha

TOP  27.3.2020

Pocházím z Moravy, miluji přírodu, hory, turistiku, zvířata, rád si jdu zaběhat, sklouznout na běžkách, zajdu do kina, divadla, dám si dobré jídlo, víno i pivo. Hledám vážný vztah, druhou polovičku, někoho s kým bych nejen tyto radosti společně sdílel.

MužVážně 42 let Praha

TOP  28.3.2020

Hledám Jiskru v kupce sena a co dál ... se uvidí. Jiskra by měla mít aspoň trochu zapálení pro sport (kolo), turistiku a přírodu (mám rád východ/západ slunce na vrcholu kopce). Jsem pohodář (žádný extrémista) = kochat se a nehrotit :) Není nic hezčího než úsměv ve tváři. Zdravím vás holky MarekDoporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 46 let
Ostrava
Muž | 40 let
Liberec
Muž | 40 let
Vyškov
Muž | 45 let
České Budějovice

MužVážně 40 let Praha

TOP  28.3.2020

Najde se zde žena, která už pochopila, že smyslem života v dnešní době už nemůže být jen kultura, cestování, poznávání dálek, létání na jiné kontinenty, kina, navštěvování restaurací, gastronomické festivaly, divadla, opery, přednášky, nakupování dovolených, shopy atd... a pokud se někdo ohání vzděláním a pozicí někde, obávám se, že hodně věcí už je a zbytek bude zanedlouho pasé. Pokud bys i přes komplikace, které rok 2020 přinesl a ještě přinese, chtěla poznat muže na vztah, napiš mu.

MužVážně 40 let Praha

TOP  28.3.2020

Rád poznám fajn ženu, s kterou bych si prostě sednul jak fyzicky tak intelektuálně a postupně se z nás stal spokojený pár či založili rodinu dle situace a možností. Všem děkuje za případné rozumné odpovědi bezdětný 39-letý (za necelý měsíc již čtyřicátník) Lukáš bydlící a pracující v Praze.

MužVážně 40 let Praha

TOP  28.3.2020

Nenabízí Ti město tolik co dříve? Schází Ti možnost ráno vstát a jít si zaběhat (bez roušky), možnost vyjít jen tak do zahrady a strávit tam třeba celý den, možnost si cokoli vypěstovat a nebýt tak závislá na zásobování z IT/ES které brzy už nebude? Užívat si čerstvého vzduchu, prostoru, večery společně u filmu ohně nebo u deskových her? Žiju sám na předměstí na velmi pěkném místě a rád bych to změnil.. nechceš se přidat? Rád bych sdílel:-)

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 46 let
Nymburk
Muž | 44 let
Benešov
Muž | 44 let
Brno
Muž | 43 let
Ostrava