Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Vážná seznámení : SeznamkaHlavní město Praha

MužVážně 60 let Praha

TOP  9.4.2020

Pracující muž 59/183/89 bez finančních a zdravotních problémů hledá i v dnešní době vztah s nezadanou ženou , protože život nekončí , která má krátkou pracovní dobu nebo i nepracující důchodkyni co je krátce v důchodu nebo pracuje minimálně . Moje zaměstnání mi umožnuje si práci odsunout , takže si mohu udělat čas i několikrát od rána do večera a když je potřeba i od večera do rána . Hledám ženu spíš mimo Prahu do vzdálennosti kolem 100 km , která se nebojí i vztahu na dálku když vznikne .

MužVážně 54 let Praha

TOP  8.4.2020

Pojďme si spolu vybudovat hezký partnerský vztah, založený na oboustranné důvěře a toleranci.Zajdeme si spolu do divadla, na výstavu, na koncert, zajedeme na dovolenou k moři, či na hory, budeme chodit po památkách, po přírodě, je tolik možností, jak spolu být šťastni.Hledám Tě!

Divadlo
Hudba
Umění
Knihy
Kolo
Fitness
Lyžování
Plavání
Běh
Turistika
Příroda
Výlety
Cestování

Ahoj, zkusím štěstí a budu věřit, že si mé řádky přečteš právě Ty, žena s úsměvem na rtech, která má ráda život. Jsi romanticky i sportovně založená. Já jsem rozv., VŠ, 180/70, dobře ek. zajištěný, se smyslem pro humor, sportující, ( lyže, horské kolo, běh, ..) Chci Tě chytit za ruku a jít s Tebou jarní, prozářenou krajinou plnou rozkvetlých pampelišek a těšit se z Tvé přítomnosti. Fotku pošlu na mail.

MužVážně Praha

TOP  8.4.2020

Jmenuji se Ondřej, je mi 31 let... Pocházím z jihu Moravy, devět let jsem žil na severu Itálie a nyní již tři roky okupuji Prahu... :-) Mám rád sport, dobré víno, kvalitní knihy, vážnou hudbu... Mám spoustu zájmů... Rád bych zde našel ženu na nějaký ten pokec, později třeba vyrazit na skleničku nebo šálek kávy... :-)

Hledám-nabízím, v duchu této rubriky, vážné, trvalé, věrné seznámení té, které také vadí samota a chce zas ve dvou usínat-ne s Žerykem nebo Mourkem.Chlupy vítám pouze u ženy dole.Nehledám ty, které si z této rubriky dělají své Kudy z nudy a poptávají tu jen průvodce na své zájmy, jak čtu-lyže, kola, divadla, cestování-za koronavirem ap. Navíc, ač skončily v seznamce tak pedofilně, pošetile poptávají o dekádu mladšího.Chybí zrcadlo a sebereflexe? Vyjímko, hledající vztah, lásku, napiš, s fotem.Praha

Štíhlý, nepote(n)tovaný, neexekuovaný, nevakuovaný, nepič, nekuřič, vdovec, věrný, mazel, nikam nechodím, proto zkusím najít zde, jsi-li na tom stejně a chceš-li seznámením dojít k lásce, pohodě a soužití. Těšit se denně na sebe, usínat ve dvou, prostě být zas jak na wc Harmasan:někdo přišel-není sám.Nehledám popelník, flirt, randění, lyžování, cestování, divadla, roli občasníka na neděli ani tzv."pár" kilo navíc.Tvé foto a odstavec napoví.Praha

Hledám štíhlou dlouhov-lásku, nejen na Vítkov na procházku. Nikotina pachy nesnáším, v plné blůzce černovlásku unáším. Menší a hairy zvykem mám já nejradši, večery jsou nejsladší. Mám rád koprovku.Taky svíčkovou, i bábovku.Neboj, nehledám kuchařku, ani cyklistickou lyžařku. Mě usínání ve dvou chybí, jo, taky jím rád ryby. Párový, introvertní, věrný typ, to spíš v lese najdeš zdravý hřib. Foto tvé mi napoví, snad neschovám se ve křoví.Praha.Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 58 let
USA
Muž | 56 let
Kralupy n. Vltavou
Muž | 55 let
Břeclav
Muž | 56 let
České Budějovice

MužVážně 57 let Praha

TOP  8.4.2020

Sympatický, charismatický, optimistický, docela pohledný a pohodový muž 59 let, 176cm, 81kg, Bc., z Prahy. / snad něco z toho bude pravda / Ale vážně: Bydlím ve svém, sám, pracuji, jsem pojízdný, dluhy nemám. Jestli máš skutečný zájem o vážné seznámení, tak se těším na romantickou procházku v rouškách. Foto si můžeme poslat mailem nebo si zavolat a o všem v klidu popovídat. Měla bys být 52-63 z Prahy či blízkého okolí.

MužVážně 59 let Praha

TOP  8.4.2020

Samostatná jednotka ON hledá samostatnou jednotku ONA za účelem sjednocení. Pokud možno štíhlá optimistka se zájmy sportovně kulturními, vztahem k muzice a přírodě. Děti a jiná drobná havěť vítána, mírná ztřeštěnost tolerována. Nestyď se a odpověz - levou myší klikni yes. PS: PC, to je vynález!

MužVážně 57 let Praha

TOP  8.4.2020

Zůstala jste bez partnera a váš život se rozpadl na kousky? Najednou tu není nikdo, komu byste věnovala péči, pozornost a lásku? Zůstala jen samota, osamělost a pocit, že na vás nikdo nemá čas, že nikomu na vás nezáleží? Prožívám to samé. Vdovec, 56 let, VŠ, 178 cm, prostorově výraznější, abstinent, nekuřák hledá starší osamělou ženu, která také nechce být sama pro společnou cestu životem.

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 54 let
Chrudim
Muž | 54 let
Bruntál
Muž | 57 let
Plzeň
Muž | 57 let
Opava