Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Jak se sem dostanu

Vážná seznámení : SeznamkaMělník

Ahoj, hledám muže ve věku 50-56 let. Foto nutné. Muže nekuřáka. Jsem baculka z Kralup n. Vlt 51/164. Hledám vztah, lásku. Nejsem sportovec. Nehledám sex, tak sexuální loudilove a mladší 50 let prosím nepište. To prozatím stačí, více si o sobě písneme jen my dva. Budu se těšit ??

Ahoj hledá se věrný milující chlap k vážnému seznámení

ŽenaVážně 49 let Mělník

TOP  18.5.2020

Před mnoha a mnoha lety jsem udělala jedno špatného rozhodnutí a to mě pěkně semlelo. Mám ještě vůbec šanci prožít něco pěkného? Existuje ještě muž, který mě do tváří vrátí úsměv a do srdce lásku?

Hudba
Kolo
Turistika
Příroda
Zvířata

Ahoj. Jmenuji se Radek. Jsem SŠ 47 let/191 cm/102 kg. Bydlím na vesnici. Záliby PC, kolo, zahrádka atp. Hledám dívku či ženu pokud možno navždy. Nemusí jich být desítky - jedna ta pravá mi bohatě stačí. Rád odpovím, ale pokud to nemyslíš vážně nemrhej mým ani svým časem. Nejsem tu pro zábavu, ale chci se opravdu seznámit. Více v emailu. Okolí Prahy, Mělníka či Brandýsa nad Labem.

Kino
Divadlo
Hudba
Umění
Knihy
Kolo
Bruslení
Lyžování
Plavání
Turistika
Příroda
Výlety
Cestování
Vaření

Ahoj, modrooká plavovláska hledá pohodového, milého nekuřáka s vyřešenou minulostí, se zájmy např. o procházky, kolo, lyže, brusle, cestovani, poznávání, kulturu, historii, přírodu, architekturu, ... sdílená radost je dvojnásobná :-).

Existuje nějaký muž, který se opravdu chce seznámit? Nemá problém poslat svoje foto a nejde mu jenom o sex? Ráda bych muže ze středočeského kraje, vyšší postavy a max do 50 let

Ahoj, je mi 46, silnější postavy, nesměla a ráda bych našla empatického zatím kamaráda??Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Žena | 47 let
Praha
Žena | 47 let
Praha
Žena | 53 let
Kolín
Muž | 50 let
Klatovy
Kino
Hudba
Kolo
Plavání
Turistika
Příroda
Výlety
Cestování
Vaření
Zvířata

Ahoj. Po patnáctiletém vztahu plném lží, využívání a nevěr ze strany partnerky, je na čase změnit život od základu. Je na čase začít skutečně žít a ne jen přežívat. Uvědomil jsem si, že harmonie, vzájemná tolerance a rodinné zázemí je na prvním místě. Věk je jen číslo, jsem zdravý, tak proč nezačít znova? Jsem zajištěný. Mimochodem, fotky, které zde prezentuji, jsou rok staré, nyní mám o 20 Kg méně.

Hledám "zatím" kamarádku k trávení společných chvil a čas ukáže.....

Hledá se druhá polovička mého srdce

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Žena | 47 let
Mariánské Lázně
Žena | 48 let
Frýdek-Místek
Žena | 47 let
Nitra
Žena | 51 let
Hradec Králové