Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Vážná seznámení : SeznamkaMělník

Muž 58 let již nějaký rok žiji sám s psíkem a jsem v invalidním důhodu.Mám horší chuzi, ale chodím, nekouřím a moc málo piji jen víno. Hledám klidnou ženu co také ráda řídí auto a má ráda pohodu a také zvířata.Najdu tě?Jsem přímo z Kralup nad Vltavou.

Knihy
Turistika
Příroda
Výlety
Cestování
Vaření

Hledám slušnou a pohodovou partnerku, nejlépe inteligentní, bystrou a chytrou, která také má ráda výlety po krásách vlasti i zahraničí, nebo jen tak do přírody, k vodě, jakož i dovolenou u moře. Partnerku, někdy přiměřeně aktivní, někdy naopak na sluníčku relaxující. Partnerku, která nehodnotí knihu podle obalu. Nejlépe z Mělnicka a okolí. Jsem VŠ, rozvedený, 58 let, 176 cm vysoký, pohodový muž.

Virtuální realita není mé hobby. Takže pokud by se zde přece jen nějaká prima žena našla a měla by třeba zájem o zahradu, výlety, třeba trochu aktivního pohybu (badminton, plavání), welnes, a také společnou cestu s aktivním , byť trochu věkem a životem poznamenaným mužem, který na život a intimitu nezanevřel - dejte mi vědět. :-) S úsměvem vstříc novým možnostem a poznáním.

MužVážně 62 let Mělník

TOP  14.1.2020

64/170/75, zachovalý, rozvedený, nekuřák hledá ženu.

Hledám kamaráda, štíhleho muže 58-65let co má rád přírodu a pejsky.

ŽenaVážně 64 let Mělník

TOP  12.8.2019

Hledám něžného přítele který umí pevně obejmout

Hledám přítelkyni k toulkám životem . Chci se s někým radovat z maličkostí, mít jít s kým do přírody, za kulturou, na dovolenou a td.

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Žena | 61 let
Přerov
Žena | 64 let
Praha
Žena | 61 let
Frýdek-Místek
Žena | 64 let
Mělník