Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Jak se sem dostanu

Vážná seznámení : SeznamkaMladá Boleslav

Fitness
Turistika
Příroda
Výlety
Cestování

Rád bych se seznámil s fajn ženou. Jen kraje HK, LBC, MB. Děkuji za odpověď a fozo. Robert. ;-)

Hledám ženu, slečnu na trávení volného času. Příjemně si ho užít (procházka, cokoliv...). Kdyby nám spolu bylo fajn, tak by to mohlo třebas i v něco přerůst. :-)

Ahoj jsem hodný kluk a hledám spíš vážný vstah .. sem zamilovánek ale ne ťuňťa :) vim o zivotě své .. jsem muzikant..delam vlastní hudební tvorbu.. a věnuji tomu dost svého času .. je mi 26 let..bydlim sam v bytě 2+1 v rodinném domku v mladé boleslavi :) mám rád jídlo.. filmy.. vaření..

Ahoj, hledám partačku, do života, doufám že osud nějakou duši přivede, dávám přednost konverzaci osobně s očí do očí :-). A pak čas a poznání ukáže :-).

MužVážně Mladá Boleslav

TOP  23.3.2020

Ahoj hledám vážný vztah s hubenou ženou která má vyřešenou minulost a je upřímná. Děti mi nevadí rád zajdu do kina na procházku a na výlet. Chtěl bych se mít na koho těšit a kekomu se vracet.

MužVážně Mladá Boleslav

TOP  21.3.2020

Ahoj jsem Jarda 46 let hledám vážný vztah. Hledám hubenou ženou která má vyřešenou minulost a je upřímná. Děti mi nevadí. Rád zajdu do kina na procházku nebo zajedu na výlet. Pracuji v zemědělství a rád bychnasel ženu na kterou se budu těšit a vracet se z práce s vědomím že name čeká abychom si popovídali co nám den přinesl.Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 29 let
Vsetín
Muž | 30 let
Opava
Muž | 30 let
Jičín
Muž | 30 let
Tábor

MužVážně Mladá Boleslav

TOP  20.3.2020

Ahoj jsem Jarda 46 let a rád bych se seznámil s hubenou ženou která má vyřešenou minulost a je upřímná. Vážný vztah. Pracuji v zemědělství rád zajdu do kina nebo na procházku. Chtěl bych se na někoho těšit a po práci ke komu vracet. Večer si popovídat třeba u sklenky vína.

Ahoj naka na vážné seznámení?

Jsem obyčejný kluk který hledá obyčejnou holčinu :) já 26 let. Pocházím a bydlím v Mladé Boleslavi, pokud tě zajímá víc neboj se zeptat :)

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 29 let
Praha
Muž | 27 let
Brno
Muž | 30 let
Liberec
Muž | 29 let
Brno