Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Vážná seznámení : SeznamkaNymburk

Není někde člověk disponující ženským pohlavím, zahradou, případně i zvířaty, který by ocenil přínos partnerského vztahu rovněž s člověkem, v tomto případě disponujícím zatím ještě mužským pohlavím. S novinářem, fotografem, cestovatelem, hudebníkem, nadšeným pěstitelem a všestranným kutilem, Ale bacha! V této chvíli je omezený. Naštěstí pouze na těle. Stále čeká na operaci kyčle. 72 let, mladistvý, výška 185 cm, 90 kg, nekuřák, opilec (2 deci červeného vína denně..

Hledám touto cestou přítelkyni na trvalý vztah. Z okolí Nymburka nebo Poděbrad ve věku 55 - 70 roků. Jsem rozvedený a žiji sám. Žít ve dvou .

Snad se ozve normální chlap, vyšší postavy, motorista co má v oblibě myslivost, nebo je hajný v penzi, se kterým by bylo člověku fajn, vše mám, sponzora nehledám, jen spřízněnou duši, co by vnesla pohodu do mé samoty..

Ráda bych našla příjemného a spolehlivého muže s vyřešenou minulostí, bez kníru a vousů. Jsem světlovlasá SŠ 159/69 s vlastním bydlením. Nehledám sponzora, ale muže pro radosti i starosti, které k nám v životě přicházejí, aby se srdce pousmálo, a věk nebyl znát.Posezení u kávičky může býz začátkem poznávání vzájemných sympatií. Jana

ŽenaVážně 73 let Nymburk

TOP  15.10.2019

Nepotřebuji chlapa, jen proto, abych nebyla sama...Chci chlapa, díky kterému budu mít pocit, že být s ním je lepší, než samota.

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Žena | 72 let
Praha
Žena | 70 let
Praha
Žena | 70 let
Hradec Králové
Žena | 70 let
Brno