Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Jak se sem dostanu

Vážná seznámení : SeznamkaČeské Budějovice

Hledám zde milou, usměvavou, zábavnou slečnu za účelem vážného seznámení, neměl jsem štěstí v lásce, chci poznat tu opravdovou lásku, kdo mě bude mít rád. Rád se směju, rád se bavím, chci prožívat chvíle s tou pravou, mít konečně štěstí, jít tím život ve dvou. Mít se o koho opřít. Chci zase cítit tu lásku, rád něco podnikat. Budu se těšit na odpovědi.??

Ahoj. Rád poznám milé, sympatické děvče za účelem kamarádství a nebo i vážného vztahu. Dívku (klidně i maminku), která uznává podobné hodnoty. Já jsem svobodný, 40/185, klidná povaha, podle okolí prý sympaťák (i když uznávám, možná trochu nesmělý). Nevyhledávám barovou společnost, jsem manuálně pracující, zajištěný. Mezi mé záliby patří kutilství, výlety, kolo, mám moc rád děti. Potěšilo by mě, když by se mi ozvala dívka podobně založená. Děkuji za slušné nabídky. Zn. jižní Čechy.

180cm vysoký abstinent a nekuřák se silným smyslem pro zodpovědnost, spravedlnost, hledá drobnější ženu, také nekuřačku a smyslem pro zodpovědnost k vytvoření vztahu, pro doplnění duše a vzájemný respekt. Musíš být přátelská, hodná, inteligentní, umět komunikovat, řešit problémy a bez předsudků. Mám rád sarkasmus, černý humor, rád rýpu, stírám a mám rád když někdo setře mě. Baví mě všechno a nic. Sport, angličtina, filmy, anime, pohádky, hry, příroda, kupodivu i moje práce. Na věku nezáleží.

Najde se někde k životu pohodová žena, která si chce život spíše užít, abychom vytvořili hezký, aktivní a trvalý vztah, založený na oboustranné důvěře a toleranci. Zajít si do divadla, na koncert, zajet si společně na dovolenou k moři, procházky přírodou. Já 50/184/93 mladšího vzhledu. Bydlím i pracuji v Č.B. Kdo tu nemá fotku, tak může poslat. Bez fotek se prostě seznámit nejde. Když bude oboustranná sympatie, tak to bude fajn.

Zdravím. Rád bych se seznámil se ženou za účelem přátelství a později třeba i vztahu. Krátce o mně: pracuji v IT oboru, konkrétně grafickém studiu. Ve volném čase např. navštívím zajímavý koncert či si přečtu dobrou knihu. Více na sebe rád prozradím v konverzaci.

Ahoj, hledám veselou sympatickou ženu s úsměvem na tváři, která by se chtěla seznámit s jedním pohodovým mužem. Jsem 52 letý rozvedený nekuřák mladšího vzhledu.Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Žena | 58 let
Praha
Žena | 71 let
Brno
Žena | 44 let
Praha
Muž | 35 let
Olomouc

Je tu fajn holka, která má pestré zájmy, vyrovnanou osobnost a pozitivní naladění?

Zdravím Vás pánové, svobodní mládenci. Jsem Adéla, dívka skoro na vdavani, ikdyz si tuto skutečnost vlastně vůbec nepřipouštím.... Zkouším štěstí v podobě kamaráda, přítele potkat zde., je to však dlouhá cesta. Svůj volný čas zkusím angažovat zde, pokud se objeví mladý muž bez závazku který má rád srandu, s touhou poznat krasny místa nejen v ČR. Nacházím se v cb., ráda bych poznala parťáka do 30ti km, důchodci z Ostravy se me odpovědi bohužel nedočkaji, berou čas nejen mě, ale hlavně sami sobě..

Hledá se milá žena k vážnému seznámení ve věku 25 - 37 let. Rád bych ženu, která je sympatická, rodinného typu. Prostě fajn baba :-). Já jsem urostly muž, štíhlý, pracovitý.

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Žena | 58 let
Praha
Žena | 42 let
Hradec Králové
Žena | 65 let
Praha
Žena | 40 let
Otrokovice