Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Vážná seznámení : Seznamka : Klatovy

MužVážně 67 let Klatovy

TOP  22.10.2019

Hledá se kamarádka- přítelkyně na vše hezké a na společnou cestu životem.

MužVážně 64 let Klatovy

TOP  23.10.2019

Jsem Dominantní hledám ženu nejlépe ta která má v sobě ona pro mne já...

MužVážně 36 let Klatovy

TOP  22.10.2019

..tak malá země česká a tolik hezkých žen tady ..věřím že máme nejhezčí ženy na světě. Každá z Vás má své kouzlo, každá.. a tak mezi Vámi hledám své štěstí.. :-)

ŽenaVážně 36 let Klatovy

TOP  21.10.2019

Ahoj milý neznámý. Pokusím se říct něco o sobě, jen nevím, kde začít a mít na to pár řádků. Myslím, že jsem klidná, rozumná, soběstačná a optimisticky laděná holka, co zkouší štěstí na seznamce. Mám ráda chataření, přírodu a v poslední době pěší a běh. Nemám ráda konflikty a přetvářku a hledám ne/obyčejného férového a fajn kluka, co třeba také nemá moc příležitostí v reálném životě k seznámení. Mám 3 skvělé neteře, 2 prima sestry a 1 bláznivého psa :) Pokud jsem zaujala, ozvi se, budu se těšit.

ŽenaVážně 35 let Klatovy

TOP  21.10.2019

Hledám vážný vztah někoho hodného sympatického maximálně do 40let bez zavazku kdo ma rad děti a rad by už založil rodinu stejně jako já nejlépe abstinent nekurak mám odpor k alkoholu a cigaretam mám rada cestování zvířata děti procházky vaření kolotoče hledám pouze v lokalitě Klatovy a okolí , , Strakonice a okolí mimo uvedenou lokalitu nehledam a neodepisu odpověď prosím pouze s fotkou na inzerát bez fotky neodpovim

MužVážně 41 let Klatovy

TOP  21.10.2019

Ráno se probudit a něžně pohladit svou druhou polovičku. Odpoledne si uvolněně povídat u oběda, udělat si hezkou procházku... Večer spokojeně usínat po boku… Máš jasné představy o své budoucnosti, víš co to je nezklamat, nebojíš se bojovat o lásku...? Tak proč se ještě neznáme?

MužVážně 21 let Klatovy

TOP  20.10.2019

Ahoj. Rád bych tu našel slečnu která by semnou ráda trávila čas, jezdila semnou na výlety na posezeni s přáteli, zašla do kina a hlavně pro kterou bych mohl být oporou. Víc si můžem napsat ve zprávach.Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Žena | 57 let
Praha
Žena | 39 let
Ústí nad Orlicí
Žena | 43 let
Chomutov
Muž | 23 let
Praha

ŽenaVážně 24 let Klatovy

TOP  20.10.2019

Ahoj. Zkouším štěstí zde. Najdu sympatického a úsměvavého prince ? Jsem mladá mamina dvouleté holčičky. Pokud budeš mít zájem napiš.

ŽenaVážně 24 let Klatovy

TOP  20.10.2019

Hledam věrnost upřímnost a pohodu. Je mi 23 žiju život naplno cestovní přátelé rodina ale chybí mi moje drahá polovička najdu ji?

Hledá se úplně obyčejná štíhlejší nekuřačka, jejímž přáním je též vytvoření úplné rodiny s dětmi. Zkus třeba jednou odepsat VŠ/177, ve věku 55+, bez závazků a s vlastním zázemím.

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Žena | 66 let
Praha
Žena | 56 let
Jihlava
Žena | 55 let
České Budějovice
Žena | 42 let
Praha