Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Vážná seznámení : Seznamka : Plzeň

Kino
Divadlo
Hudba
Lyžování
Příroda
Výlety

Sympatický a dobře zabezpečený pohodář hledá sympatickou a inteligentní holku do 40 let, která nechce být sama a vysedáváni u internetové seznamky jí neuspokojuje. Jsem nezadaný, nezávislý, nemám žádné dluhy ani exekuce, nepiju, drogy neberu, automaty nehraju, nejsem v žádné sektě, komunisty nevolím, trestní rejstřík čistý, mám dobrou práci, vlastní dům, nejsem mamánek ani povoláním syn.

ŽenaVážně 47 let Plzeň

TOP  18.7.2019

Ahoj. Ráda bych se seznámila s fajn mužem, nezadaným, přiměřeného věku, vyšší postavy, s vyřešenou minulostí, pro trávení volného času. Co bude dál se uvidí. V případě zájmu písni a uvidíme. Prosím aktuální foto.

MužVážně 50 let Plzeň

TOP  18.7.2019

Krásný den všem ženám, léto je v plném proudu a tak bych rád našel ženu na společný výlet, toulky přírodou a trvalý vztah.Moc děkuji za odpovědi a také na ně odepíši.

MužVážně 47 let Plzeň

TOP  16.7.2019
Cestování

Dledám dospělou, charismatickou Ženu, se smyslem pro humor a fair play, pro nevšední život, plný lásky a porozumění, cestování a žití mimo ČR. Jsem dospělý, vyrovnaný, nadstandardně finančně zabezpečený podnikatel, časově nezávisly, s vyřešenou minulostí. P. S. Mám rád inteligentní společnost, dobré víno, knihy a oheň v krbu, cestování a čerstvě uvařenou kávu, sport, růže, monogamní vztahy, tradiční hodnoty a ještě snad, východ slunce na pláži a jižní země.

MužVážně 44 let Plzeň

TOP  17.7.2019

Ahoj, hledám milou, věrnou, hodnou, pohlednou ženu pro společný život. Mám úplně normální život, chybis mi jen ty, se kterou bych společně ten život sdílel. Děti mi nevadí a už mě moc ta rodina chybí. Nemám moc příležitostí se seznámit, tak co to zkusit tady, třeba se zablychybí Napiš mi a pojď nám nádherně změnit životy.

Přála bych si moudrého muže, s charismem, morálkou a duší dítěte, věk 45-53, raději VŠ, který by byl se mnou rád. Introvertní, samostatná žena, někdy vážná někdy poťouchlá.. Dvě děti, 9 a 13..

MužVážně 45 let Plzeň

TOP  15.7.2019

Ahoj. Rád poznám chytrou, optimisticky naladěnou ženu, ideálně ve věku 38 - 45 let, která má chuť si užívat života a objevit spolu třeba ještě nějaká ta jeho zatím neobjevená či již pozapomenutá "zákoutí" :-). Považuji se za inteligentního muže s velmi dobrým rozhledem, dovedností ženám naslouchat, respektovat jejich jinakost a dle potřeby je rozesmávat (či jim utírat slzy..). Vyznávám ve vztahu otevřenost, na ženách si cením chytrost, odvahu poznávat nové věci a schopnost nejít s davem.

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Žena | 42 let
Most
Žena | 46 let
Praha
Žena | 62 let
Plzeň
Muž | 56 let
Praha

Ahojky, hledám možná zrovna Tebe. Pokud jsi do 45+- a taky hledáš láskyplný a harmonický vztah, tak se určitě ozvi:-) Jsem zajištěný VŠ, bez závazku, 50/183/76, nekuřák ml.vzhledu, sportovní postavy. Plzeň a okolí.

MužVážně 44 let Plzeň

TOP  16.7.2019

Rád poznám přítelkyni, partnerku pro sdílení všeho krásného a trvalý vztah. Baví mě cestovat, sport, jóga, poznávat nové věci, cesty a lidi. zajímám se o tantru, mám rád tanec, hlavně latinu. Celkově pro pozitivnější způsob života. Hledám ženu naladěnou na podobnou vlnu.

Hledám pohodovou, sympatickou a alespoň trochu sportovně založenou ženu pro společné chvíle plné pohody. Při vzájemných sympatiích i více...

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Žena | 49 let
Klášterec nad Ohří
Žena | 36 let
Praha
Žena | 31 let
Praha
Žena | 60 let
Přerov