Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Vážná seznámení : SeznamkaPlzeň

MužVážně 46 let Plzeň

TOP  1.6.2020

Co si spolu udělat hezký život, mít se rádi, těšit se na sebe, smát se i mluvit o vážných věcech, sportovat, cestovat, poznávat a užívat si sebe navzájem, rodiny, harmonie a štěstí? Ale popořadě... napřed se musíme seznámit :-) Tady jeden 44/185 co rád sportuje, kutí kolem domu, ale občas i zarelaxuje u hezkého filmu. Nejsem nešťastný ani zklamaný, ale k úplnému štěstí mi chybíš ještě právě Ty :-)

MužVážně 46 let Plzeň

TOP  1.6.2020

Hledá se žena s jiskrou v oku :-) Rád sportuju, cestuju, fotím a kutím kolem domu. Jestli tam někde jsi, tak se ozvi. Budu se těšit :-)

MužVážně 51 let Plzeň

TOP  2.6.2020

Samota není to pravé ořechové a tak zkusíme štěstí najít ženu co také nechce být už sama a také jí chybí druhá polovička.Předem děkuji a odepíši na každou nabídku.

Hledá se žena aktivní na cesty, turistiku kolo a třeba i na to Pivko žije ještě taková ???

MužVážně 49 let Plzeň

TOP  31.5.2020

Ahoj. Někdy je třeba vyjít štěstí naproti a tak Ti zde píši pln očekávání , že si moje řádky přečteš a odpovíš. Těší se parťák na výlety, kulturní akce, procházky a mnoho jiného.

MužVážně 48 let Plzeň

TOP  31.5.2020

Svobodný, štíhlý, skromný hledá ženu i starší která je taky sama a ráda si mě vysvleče do naha nebo i něžně přiváže a může mě osahávat po celém nahatem těle ve všech polohách. Může napsat i pár. Láká to někoho? Uvítám dlouhodobý přátelský schůzky pouze u vas-bydlim s rodiči. Diskrétnost zaručena. Líbí se mě vše co je hezké a vám? Budu se těšit na jakoukoli otevřenou odpověď. Napíše mě někdo z PLZNE a okolí? Děkuji..

MužVážně 51 let Plzeň

TOP  31.5.2020

Je tu žena po 50 která hledá vážný vztah?Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 52 let
Ústí nad Labem
Muž | 50 let
Kutná Hora
Muž | 49 let
Nymburk
Muž | 46 let
Brno

MužVážně 50 let Plzeň

TOP  31.5.2020

Hledám ženu 53 až nekonečno na vážný a trvalý vztah.

MužVážně Plzeň

TOP  30.5.2020

Ahoj, jsem 39 léty muž z Plzně, hledám kamarádku pro trávení společného volného času, pokud jsem zaujmul neboj se napsat, nekoušou

Nehledám zázraky, ale příjemnou, inteligentní a sportovně založenou partnerku do pohody i nepohody.

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 51 let
Hradec Králové
Muž | 47 let
Hodonín
Muž | 48 let
Benešov
Muž | 46 let
Znojmo