Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Jak se sem dostanu

Vážná seznámení : SeznamkaRokycany

Jedna zralá žena plnostihle postavy, hledá kamaráda, přítele, který ví o čem je život. Začala bych přátelstvím a co bude dál bude záležet jen na nás. Jen Plzeň, Rokycany a okolí. Jsem z malé vesnice, nemám mnoho příležitostí k seznámení.

Kino
Divadlo
Hudba
Kolo
Bruslení
Lyžování
Plavání
Turistika
Příroda
Výlety
Cestování
Vaření

Bydlíme s devítiletou dcerkou v rodinném domě blízko Plzně. Najdeme maminku s dcerkou pro společné aktivity? Kola, lyže, voda, cestování. Letadlem, autem, pěšky, ponorkou ... Ale umíme i gaučing. Umíme se přitulit, umíme být rodina. Ta nám teď hodně chybí. Smysl pro humor podmínkou :-)

Kino
Divadlo
Hudba
Kolo
Bruslení
Lyžování
Plavání
Turistika
Příroda
Výlety
Cestování
Vaření

Hledám smysl pro humor. Neviděl ho tu někdo? Mám hodně rád sex, něžný i vášnivý. Nejen only night. Třeba i přes den :-). Těm zbylým pěti ženám, které čtou dále, bych ještě rád něco řekl. Máš smysl pro nesmysl, humor a jiskru v oku? Chceš milovat a být milována? Těšit se na druhého a být očekávána? Být hýčkána jako žena, ale máš zdravou míru sebevědomí. Není ti cizí upřímnost a věrnost? Jsi společenská ale i ráda přírodu? Odpoví mi ta jedna poslední, aby se stala první?

MužVážně 34 let Rokycany

TOP  27.5.2020

AHOJ. Kdyby tohle četla nějaká přírodní holka či žena, nepatřící do stáda ovcí, nepůsobící umělohmotně, mající ráda přírodu a chození, hledající porozumění, nechť se ozve.

ŽenaVážně 54 let Rokycany

TOP  26.5.2020

Blíží se léto, hledám muže nejen na procházky, výlety, povídání.... čas ukáže co bude dál. Okolí Rokycan vítáno. Ne flirt.

ŽenaVážně 37 let Rokycany

TOP  24.5.2020

Najde se tu muž ve věku 37 až 43let na vážný vztah?jsi li tu někde ty který umíš lásku nejen brát ale taky dávat se smyslem pro humor a pro trávení společných chvil písni.

MužVážně 46 let Rokycany

TOP  25.5.2020

hleda se obycejna holcina do 50let k spol zivotu najde seDoporučujeme

Jak se sem dostanu?
Žena | 38 let
Ostrava
Žena | 61 let
Pardubice
Žena | 40 let
Praha
Muž | 52 let
Praha

ŽenaVážně 50 let Rokycany

TOP  23.5.2020

Pohledná štíhlá dlouhovlasá holka hledá fajn muže, se kterým by se mohla toulat po horách, lesích i lukách, obdivovat hvězdy na obloze i mystéria života, smát se a být si blízcí, pečovat jeden o druhého, bavit se sportem i kulturou - tak už mi podej ruku ...

ŽenaVážně 49 let Rokycany

TOP  22.5.2020

Ahoj, ozve se mi fajn, sympatický, charakterní muž, který by rád šel na rande?

MužVážně 32 let Rokycany

TOP  19.5.2020

Ahoj, jsem Vašek a je mi 31 let. Hledám spřízněnou duši, se kterou si budu rozumět a která bude mít podobné zájmy. Chci se seznámit s normální a sympatickou slečnou. Rád cestuji, poslouchám rockovou hudbu, také rád chodím do kina, na výlety do přírody, na fotbal a na hokej. Jsem nekuřák a rád si zajdu s přáteli na pokec. Pokud jsem tě zaujal, tak napiš.

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Žena | 49 let
Opava
Žena | 72 let
Praha
Žena | 58 let
Praha
Žena | 48 let
Trutnov