Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Vážná seznámení : Seznamka : Česká Lípa

Zkouším zde najít pohlednou hodnou ženu .Plusový bod pro mne - jsem normální . Vážně Není v tom žádný háček. Jsem hodný a upřímný.Nemám čas na nějaké zbytečné intriky a hry. Hledám ženu, která mi ve vztahu umožní zůstat sám sebou, která si mne bude vážit a bude mne mít opravdu a upřímně ráda takového jaký jsem a nebude se mne snažit změnit. A totéž bude samozřejmě platit i opačně .

Dobrý den, hledám zde pohodovou, sympatickou ženu, přiměřeného věku, kterou by bavilo hospodařit na malé rodinné farmě. Setkání napoví. Viktor

Život utíká a my s ním a proto ráda bych poznala opravdového může, co neumí lhát, oblbovat, vymyslet si atd. Může který se umí postarat, zaopatreny a bez dluhů. Uvádím z mich osobních zkušenosti. Jsem sama s dcerami.

Hodna, uprimna, sympaticka by tu nahodou nenakoukla ?

Ahoj... Nějaká slečna na vážné seznámení?

Hledám přítelkyni, kamarádku, pomocnici, která by do budoucna byla ochotna se přestěhovat k Děčínu do domku v rekonstrukci. Měla bys být energická, bystrá se smyslem pro rodinu. Je mi 35, jsem štíhlé postavy a bez závazků. Pokud chceš vědět víc, stačí napsat. Vyměníme pár řádků, zajdeme na kávu a buď se s díky rozejdeme a nebo, kdo ví.... :)

Ahoj , všem svobodnym žena, hledam ženu co by ji nevadil važny vztah s mužem z vesnice a chtela mit dite. Jarda

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Žena | 46 let
Praha
Žena | 36 let
Jílové u Prahy
Žena | 62 let
Liberec
Muž | 51 let
Praha

Ahoj, hledám vztah založený na důvěře, toleranci a snaze si vzájemně zpříjemňovat život... Kde je vůle, je i cesta... ;-)

Když to nezkusíme, nic nezískáme...právě proto tu oba asi jsme. Máš chut navázat kontakt s nezadaným pohodářem, který nehledá jen zábavu, povyražení, budu se těšit na tvůj vzkaz a setkání.

Najde se muž, které mu doopravdy chybí láska, touzi po rodine? má kladny vztah k přírodě, rád cestuje, má rád zvířata, rád vyrazí na výlet, do kina, divadla.... pokud hledáš obyčejnou holku se srdcem na dlani a nesoudíš lidi dle vzhledu a rád by si vážný vztah... napis...

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Žena | 45 let
Sokolov
Žena | 62 let
Plzeň
Žena | 46 let
Kroměříž
Žena | 33 let
Louny