Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Vážná seznámení : SeznamkaČeská Lípa

Hledám ženu. Chytrou, krásnou, se smyslem pro humor, věrnou, empatickou... I kdyby mě nechtěla, nevadí, jen vědět, že taková existuje... :-) Teď zkusím být vážnější. Jsem sám, myslím, že se o sebe dokážu obstojně postarat, nejspíš se dokážu postarat i o svoji partnerku. Mluvím sprostě, jim maso, občas si dopřejí i alkohol, ano, takový neřád jsem... chodím do práce, čtu knihy, chytám ryby... Nezáleží mi odkud jsi, jakou máš práci nebo vzdelani. Věřím, že láska nerespektuje prostor, čas ani místo.

Úplně normální chlap hledá někoho k sobě ideálně mezi 18-30 na seznámení, pokec, příp sportování :) když budeš chtít napiš.

Procházka, hřiště z dětmi, kafe, pivko? Zabít nudu a třeba najít kamarádku,

Chtěla bych poznat může který je spolehlivý upřímný dokáže slib dodržet a nehledá ve vztahu jen sex ale umí vše ocenit ..budu ráda jestli se některý najdete... věk 40-51

Ahoj. Půjdeš se mnou na rozhlednu, hrad, zámek či vyhlídku? Jsem milovníkem přírody, výhledů a svobody a hledám podobnou, romanticky laděnou duši, kterou ještě moderní doba nesvedla tolik na zcestí. Přidej se, nebude-li ti vadit má tichá společnost.

Ahoj, hledám milého chlapa, který by byl opravdu chlap, abych se s ním mohla cítit jako žena. Jsem obyčejná holka (baculka)do nepohody, která miluje zvířata, přírodu je romantička a toužící po lásce, která nesoudí a je upřímná. Stále hledám a nenacházím. To už zodpovědní, upřímní a pracovití muži nejsou? Z Českolipska a okolí?

Dnes mám narozeniny a mezi má tajná přání patří i to, že bych se hrozně rád seznámil s prima svobodnou, nebo i rozvedenou ženou. Mělo by ti být mezi 30-45 lety, bydliště nejlépe v okrese Česká Lípa, nekuřačka, šikovná, chytrá, hodná. Asi jsem moc náročný.Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Žena | 53 let
Kolín
Žena | 34 let
Praha
Žena | 60 let
Praha
Muž | 42 let
Opava

Hledam muze, ktery ma vyresenou minulost a chtel by budovat novy vztah.

Bydlím sám a samota mě už tiží. Proto hledam k sobě ženu zodpovědnou, věrnou co ráda výlety a různé akce. Dítě není překážkou. Napiš a uvidíme.

Možná píšu zbytečně, ale ráda bych se seznámila s příjemným pánem přiměřeného věku. Kterého taky nebaví jen sedět doma u televize. Chtěla bych ještě chvíli žít, ne přežívat. Ozveš se?

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Žena | 56 let
Havířov
Žena | 68 let
Most
Žena | 29 let
Žatec
Žena | 61 let
Přerov