Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Vážná seznámení : Seznamka : Jablonec nad Nisou

Ahoj hledám ženu na vážnou známost se smyslem pro humor a rodinu. Čas trávím raději cestováním a výlety, než vysedáváním po hospodách. Chtěl bych parťačku na společné procházky, výlety, filmy a vše co k tomu patří, někoho, kdo to má podobně, nemá tolik příležitostí k seznámení a kdo by rád plánoval společnou budoucnost. Je mi 43 let a jsem z Jablonce nad Nisou. Pěkný den všem přeju.

Sdílení, důvěra, otevřenost, vyrovnaný poměr dávat- brát, komunikace. Není k tomu třeba být spolu denně, žít v jedné domácnosti. Pokud to vnímáš stejně, ráda tě pozná podnikavá a podnikající SŠ 170/54, sportovně založená .Ty ŠŠ, VŠ do 50 let, bavič a sportovec. Prosím o smysluplné odpovědí s fotem.

Hledám fajn dívku/ženu - parťáka pro život. Dávám přednost osobnímu setkání, třeba u dobré kávy.

Hledám ženu po padesátce na mazlení.Neber prosím ten nadpis úplně vážně.Hledám vážně, jsem jen trochu temperamentní a nehledám spící sopku.Nechci si povídat o nemocech, chci grilovat, mám rád přírodu, koupání, zvířata, narodil jsem se s volantem v ruce, mám domek se zahrádkou, bude nám fajn.Hm a na tom mazlení trvám.Foto pošlu maile, vypadám dobře.

Když na sobě dvěma lidem záleží, tak budou vždy hledat způsob, jak to může fungovat bez ohledu na to, jak těžké to je.Hledám přítele, nekuřáka na vše...

Na jednu stranu si Vás spousta žen stěžuje, že nemůžete najít chlapa kterému by nešlo jen o sex a který by Vám hned neposílal své nahé fotky. Ale když by nějaký muž napsal, že v sexu není příliš náruživý, a že mu stačí třeba jen jednou týdně, asi by moc odpovědí nedostal. Nebyl by pro vás hádám dostatečně atraktivní. Nebo pro nějakou ano?

Ahoj, rád bych poznal sympatického chlapa do 40 let na společné trávení volného času, cestování, turistika a čas ukáže. Nebráním, se vztahu a budu rád, když se ozveš. - ČR

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Žena | 65 let
Praha
Žena | 31 let
Znojmo
Žena | 35 let
Liberec
Muž | 24 let
Hradec Králové

Ahoj hledám nějakou holku na zeznameni jestli tu je někdo kdo by se seznamy semnou

Nějaká žena na běžné rodinné fungování?

Ahoj. Už docela dlouho tě hledám. Nemusíš být krasavec, ale muž se smyslem pro humor. A třeba kutil, který má rád hudbu. Jsem baculka a nekuřačka.

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Žena | 24 let
Liberec
Žena | 67 let
Kladno
Žena | 38 let
Praha
Žena | 31 let
Praha