Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Vážná seznámení : Seznamka : Pardubice

Je nevyhnutelné, že se zde najde těch +/- 0, 015 % žen, které vědí, že kombinace 100% vodnář + 100% INTP je terno, které už se opakovat nebude. Nuže tady jsem, zdravím vespolek – přiměřeně vysoký, přiměřeně široký, přiměřeně starý/mladý, přiměřeně vzdělaný, přiměřeně galantní a tak dále, přiměřeně pochopitelně. Fotku sem nedám, není problém poslat, ostatně – každá druhá se tu kasáte, jak vám na vzhledu nezáleží, alespoň si tedy ověřím, esli náhodou nekecáte. Tak kdo se nebojí?

Hledám ženu, prozatím kamarádku po čase a vzájemných sympatiích i víc. Pardubice a okolí. Alespoň trochu sportovně založenou (lyžařku sjezdařku , cyklistku, turistku ...).

ŽenaVážně 70 let Pardubice

TOP  25.8.2019

Stařenka s mladou duší hledá muže co tuší, že o penězích to není, spíš mi jde o souznění.

Hledám ženu na úrovni, vše mám jen Ty mi chybíš. Odpovím všem, ale chci jen jednu.

Někdo v okolí na pár řádků?

Fajn kluk, sportovec, vš, střední štíhlé postavy, hledá nějakou fajn holku, která taky hledá protějšek do vztahu ;-)

Hledám ženu s duší dívky pro užívání si každičké chvilky života.Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Žena | 45 let
Most
Žena | 51 let
Praha
Žena | 47 let
Praha
Muž | 40 let
Benešov

Rád bych se seznámil s příjemnou a inteligentní ženou. Každé ráno se probouzím do prázdného dne, protože nemám pro koho žít a rád bych to změnil. Ano, mám 2 děti, které jsou pro mě vším a rodičovské lásky mám plno, ale rád bych rozdával a přijímal i tu partnerskou. Mám klidnou povahu a myslím, že jsem rozumný člověk. Mám rád smích, sport, rockovou muziku a vše pěkně, co dokáže člověku zvednout náladu.

Rád poznám ženu veselou a inteligentní na vše pěkně co život nabízí a vášnivou.Pis a nevahej.pa

Moc tomu nevěřím, ale prý se má zkusit vše. Schází mi parťák pro život. Hodná, věrná a svobodná holčina, snad si na dnešní dobu nekladu moc velké nároky, ale každý den mě utvrzuje o opaku. I když věčný optimista, naděje se mi už nějak vytrácí, chci na dnešní svět moc? Chybí mi druhá polovička ke které bych mohl vzhlížet, opečovávat a vážit si ji každý den. Děkovat životu, že jsem potkal největší štěstí co mě kdy mohlo v životě potkat. Pokud ti nejsou tato slova cizí a hledáš to stejné, napiš.

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Žena | 59 let
Opava
Žena | 49 let
Pardubice
Žena | 53 let
Karlovy Vary
Žena | 52 let
Ostrava