Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Jak se sem dostanu

Vážná seznámení : Seznamka : Semily

MužVážně 38 let Semily

TOP  21.7.2019

Najdu tu dívku ve věku 24-40 let na společnou cestu životem. Rád bych měl spokojenou rodinu. Pokud ráda výletíš, jak pěšky, tak na kole, tak tě rád poznám. L.

MužVážně 35 let Semily

TOP  19.7.2019

Ještě to tu zkusím, ikdyž nároky místních žen jsou vysoké.Jmenuji se Petr.Věk čerstvých 35let.Bezdětný a nekuřák.Velmi rád bych poznal ženu do života.Výška nebo váha nehrají roli , záleží na chemii.Chci Tě dělat štastnou.Důležitá je pro mě věrnost, opora a hlavně ta láska jinak to nejde.Pracuji jako operátor na CNC strojích.Ideální nabídka je s fotkou.Já tu také mám foto.Odepíšu na každou nabídku.Budu se těšit.Hezký den všem.

ŽenaVážně 57 let Semily

TOP  19.7.2019
Divadlo
Hudba
Umění
Knihy
Kolo
Plavání
Turistika
Příroda
Výlety
Cestování
Vaření
Zvířata

Tajně doufám, že se tady najde alespoň jeden pohodový, sympatický, nezhrzený muž se zdravým selským rozumem a životním nadhledem, který si chce užívat života s usměvavou, sympatickou, vcelku inteligentní a štíhlou (172cm/60kg) ženou všestranných zájmů. PS: nekoušu, ráda se nechám pohladit a jsem věrná.

MužVážně 45 let Semily

TOP  17.7.2019

Hledám ženu , které chybí doteky , milování , líbání a vše krásné kolem toho:-) pište

MužVážně 65 let Semily

TOP  15.7.2019

Hledám aktivní ženu, trochu sportu, kultury, posezení, zábavy, z okolí Jilemnice, Vrchlabí, Jičína, Semil, věk 57-62 let. Dávám přednost osobnímu setkání před psaním zpráv. Přeji pohodový den!

MužVážně 65 let Semily

TOP  13.7.2019
Kino
Divadlo
Knihy
Kolo
Turistika
Příroda
Výlety
Cestování

Rád poznám příjemnou a milou ženu pro toulky životem při vzájemném respektu, úctě a důvěře

Hlrda se pohodar, klidas, abstinent.Existujes, pokud ano, ozvi se..pohodarka

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Žena | 66 let
Frýdek-Místek
Žena | 75 let
Brno
Žena | 24 let
Liberec
Muž | 20 let
Praha

MužVážně 39 let Semily

TOP  29.6.2019

Ahoj. Obyčejný chlapík s neobyčejným životem. Hledám Ženu, která ráda cestuje, miluje život a děti. Zajímám se o buddhismus a jiné vědy a rád bych podobné ambice našel i u vhodné partnerky.

MužVážně 29 let Semily

TOP  11.6.2019

Ahoj hledám příjemnou milou dívku, nejsem krasavec proto nehledám nějakou fintilku, ale dívku se kterou si budu rozumět. Rád jezdím na výlety komkoliv, když je čas snažím se sportovat. Myslím si, že už vím co partnerky chci a snažím se jí oplácet jen tím nejlepším, aby byla šťastná.

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Žena | 43 let
Praha
Žena | 46 let
Praha
Žena | 57 let
Liberec
Žena | 71 let
Karlovy Vary