Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Vážná seznámení : SeznamkaVrchlabí

Ahoj, jsem společenská, veselá a upřímna. Mám rada výlety, posezení s přáteli a rada chodím na houby.Je mi 26 a mam doma skoro dvouletou slečnu a je moc hodná, jako maminka.Pokud by byl zájem fotku pošleme a klidně neco i podnikneme.

Hledám Vážný vztah. Jsem obyčejná žena která už nechce být sám. Jsem z vesničky Lánov žijí v baráčku

Ahoj milá neznámá. Jsem 44 letý svobodný nekuřák bez zábazku který hledá milou sympatickou ženu, slečnu.Rád chodím na výlety, do přírody, na hrady, zámky.do společnosti, do kina.Projedu se na kole.Nebráním se ničemu novému, zajímavému. Chybí mi přítelkyně na společnou cestu životem.Najdu Tě?

Jaký si to uděláš, takový to máš.Měla by některá žena zájem seznámit se s obyčejným mužem, který nevysedává po hospodách, nepije alkohol a ve volném čase sportuje?Najde se tady jedna žena která už nechce být sama?

Kdepak se touláš, že Tě nemohu najít? Optimistický, spolehlivý sportovče, který rád cestuješ, poznáváš stále něco nového a neznáš nudu. Přála bych si Tě potkat.

Ahoj ženy zkouším hledat normální ženu je to možné najít 40-50l

Kino
Divadlo
Hudba
Plavání
Běh
Výlety

Jsi tu....obyčejný člověče, který má svůj život, své přátelé a přesto se občas cítí sám...rád se jen tak touláš lesem, občas si zajdeš za kulturou a nebo jen tak lenošíš.Máš srovnané své priority, ale občas jsi schopný udělat malý ústupek?? Možná tu jsi a možná se jenom bojíš odepsat....tak neboj...vždyť aby měl lidský život smysl musí v něm být místo pro plány, ale i pro hvězdy..Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Žena | 58 let
Praha
Žena | 51 let
Mladá Boleslav
Žena | 56 let
Karlovy Vary
Muž | 38 let
Havířov

ŽenaVážně 33 let Vrchlabí

TOP  29.6.2020

Tak znovu a snad už naposledy... Snad to stihnu do Vánoc:-) Hledám kamaráda, spřízněnou duši... Měl by jsi být veselý, přátelský, samostatný optimista. Pokud budeš mít dítko, nevadí. Taky jedno mám. Jsem usměvavá, ještě stále nosící růžové brýle, pohodářka (prostorově výrazná=bacule). Pokud tě to neodradí a budeš se chtít třeba projít, tak budu ráda za vzkaz.

Dosti pochybuju, že se tu najde normální slečna/žena na vážný vztah co by měla zájem poznat normálního kluka.

Nebudu tu vypisovat zaběhnuté klišé o tom, abys mě brala takového, jaký jsem. Osobně si myslím, že jsem normální kluk, který si na nic nehraje a hledá v Tobě jistotu pevného vztahu. Pokud se chceš přesvědčit, neboj se mi napsat. Miluju výlety do přírody (rozhledny a panoramata), kina, divadla, všechno, co nějak souvisí s kulturou - nebaví mě sedět doma. Pokud však doma z nějakého důvodu zůstanu, miluju seriály a akční filmy. Taky bych Ti asi měl říct, že jedno zlato už doma mám - má čtyři kola ?

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Žena | 49 let
Opava
Žena | 30 let
Havlíčkův Brod
Žena | 54 let
České Budějovice
Žena | 49 let
Praha