Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Vážná seznámení : Seznamka : Zlín

MužVážně 28 let Zlín

TOP  19.6.2019

Ahoj, najde se tu nějaká sympatická žena na seznameni? :-)

Nebudu o sobě psát jaká jsem, musíš mě poznat sám. Hledám inteligentního, rozvedeného, vyššího a štíhlejšího, nekuřáka. Pouze bez závazků co je sám a chce poznat zdravě sebevědomou, štíhlou, pohlednou ženu. Mladí zajíci a ženatí muži co hledají jen zábavu a flirt nepište.

Stojím na rozcestí a chci se dívat do zářivé budoucnosti s něžnou, inteligentní, sympatickou, vášnivou, romantickou ženou. Pohlednou dívkou, která se bude těšit na každou chvilku, která se dá společně trávit líbáním, procházkami, kulturou, cestováním nebo jen tak úplně obyčejným povídáním. Být partnery a současně se necítit svázaní, mít i svůj prostor

MužVážně 48 let Zlín

TOP  19.6.2019

Chci milovat a být milován, se vším co k tomu patří. Existuje pohodová žena, která umí lásku přijímat, ale i dát? Chybí mi něžné polibky, pohlazení. Prosím pouze ženy s delšími vlasy, do 46 let s pozitivním vztahem k sexu, se štíhlou nebo normální postavou, ne ve znamení kozoroha. Formálně jsem ženatý, ale ve skutečnosti vztah už dávno skončil.

MužVážně 41 let Zlín

TOP  19.6.2019

Těmito slovy, toužím oslovit ženu, k vytvoření vzájemného štěstí, souznění i životních cílů. Navenek mi nic neschází, avšak spokojenost se může potvrdit smazáním tohoto inz. Hledám aktivní slečnu nejen pohybem, vnímáním, upřímností pro každou chvíli.

MužVážně 49 let Zlín

TOP  19.6.2019

Hledám fajn holku nekuřačku, tak akorát, do 170cm, kterou baví kolo, bowling, turistiku, cestování, kino, divadlo, koncerty, výstavy, atd. a nechce už být sama. Těším se na Tebe. Jirka

Rád bych našel partnerku pro společný život, ženu upřímnou, vyrovnanou, mírné povahy, s čistou duší, která nezklame. Mám rád knihy, filmy, práci doma či na zahradě, preferuji klid venkova před městským ruchem. Nekouřím, netančím, nenavštěvuji běžně restaurace ani hospůdky - a přes tyto nedostatky doufám v nalezení spřízněné duše..

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Žena | 71 let
Karlovy Vary
Žena | 49 let
Benešov
Žena | 34 let
Česká Lípa
Muž | 40 let
Brno

ŽenaVážně 55 let Zlín

TOP  17.6.2019

Milí pánové :) Hledám (ne)obyčejného muže přiměřeného věku, pozitivně smýšlejícího, se smyslem pro humor, zájmem o pěší turistiku, lyžování, kolo - ideálně nekuřáka :)

MužVážně 31 let Zlín

TOP  18.6.2019

Jen vážně. Čas je věc co lidem nepatří. Život je přítel času, bez lidí vše bude a nic nezanikne. A ten malí kousek času i života bych rád s někým sdílel. Chybí mi přijít z práce a vědět že na mě někdo čeká. Je těžké usínat a nevědět co se dnes stalo na světě. I ta nejmenší maličkost. Řekl bych že jsem filozof v motérkách. I si myslím že vypadám dobře v saku. Vousy mám jako dřevorubec, možná protože pilou se holí blbě. Chci rodinu, být pro někoho užitečný. Bližší info u okénka č. 2. Nebo mě.

ŽenaVážně 49 let Zlín

TOP  18.6.2019

Hledám urostleho Bivoje, který umí kosit kosou, má smysl pro humor, miluje přírodu a psy a nevadila by mu hubata a dominantní žena, která je ovšem pracovitá, srdečna a upřímna. Šikovný řemeslník vítán - mám dům, zahradu a staré auto.

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Žena | 31 let
Ostrov
Žena | 39 let
Brno
Žena | 45 let
Most
Žena | 38 let
Praha