Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Vážná seznámení : Seznamka : Holešov

MužVážně 48 let Holešov

TOP  22.10.2019
Kino
Hudba
Plavání
Turistika
Příroda
Výlety
Cestování
Zvířata

Normální příjemná žena co nelže. Najde se!!!

MužVážně 48 let Holešov

TOP  22.10.2019

Hezký den , najde se baculka na seznámení? Společné chvíle a hezké období? Děkuji za odpovědi

hledám ženu, které chybí něha....

MužVážně 35 let Holešov

TOP  19.10.2019

Ahoj, rád se seznámím se sympatickou, veselou, usměvavou slečnou pro společné trávení volného času. .Hledám spřízněnou duši, se kterou se mohu smát, povídat si, na výlet, na kolo..., první setkání napoví... a dál se uvidí.. :-)

MužVážně 29 let Holešov

TOP  17.10.2019

Ahoj neznámá :-) hledám jehlu v kupce sena, přesto věřím, že existuješ. upřímná, férová, veselá holka /žena/ , která hledá upřímný vztah založený na důvěře, toleranci a upřímnosti ...

MužVážně 42 let Holešov

TOP  15.10.2019

Řidič kamiónu, motorkář, muzikant. Najde se spřízněná dušička třeba na psaní nebo pár slov?

MužVážně 60 let Holešov

TOP  15.10.2019

.60.181. rozved. nekuřák, bez jakýchkoli závazků a pohledávek , po hospodách nechodím, cestou z práce a domů tě určitě nepotkám a věřit na náhodu v tomto věku je jen ztráta z toho mála času co tu ještě máme.Pokud je někde v okolí Holešova do 30km fajn, hodná o sebe dbající a kapku i akční paní které je také samotné smutno rád se s ní seznámím. Nehledám tímto majetek ani sex doskočiště ale fajn a fer kamošku.Dobrý kamarád je mnohdy lepší než špatný partner.Nejsem panelákový tip člověka!



Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Žena | 38 let
Praha
Žena | 48 let
Krnov
Žena | 40 let
Rakousko
Muž | 50 let
Chodov

MužVážně 38 let Holešov

TOP  15.10.2019

Ahoj, samota dokáže být někdy opravdu opravdu nesnesitelná. Jestli ti taky něco chybí a nevadil by ti chlap s drobným hendykepem, který už má dvě děti a dostal od života pěknou nakládačku. Jsi ochotná dokázat, že nejste všechny stejné a umíš lásku i dávat nejen brát, pak se těším na odpoveď. Já nekuřák se smyslem pro humor 38 let štíhlejší postavy.

MužVážně 48 let Holešov

TOP  6.10.2019

Minulost mám vyřešenou a jsem sám. Najde se hodná holka?

Každý zde hledá nějaký vztah. Já hledám trvalý vztah s vyhlídkou na společné žití, založení rodiny. Zatím se mi to moc nedaří, ale nevzdávám to…hledám aspoň trošku podobně smýšlející ženu, nekuřačku, se zájmem o cestování ale i lenošení u televize. Najdu?

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Žena | 58 let
Brno
Žena | 48 let
Praha
Žena | 46 let
Liptovský Mikuláš
Žena | 43 let
Chomutov