Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Jak se sem dostanu

Vážná seznámení : SeznamkaProstějov

Nejen přání hezkého dne posílá štíhlý, 182, VŠ udržovaný VŠ- 58, který je přesvědčen, že Vás koronavir nezdecimoval a ještě s příjemným protějškem najdeme společnou notu.

Dobrý den, krásné a milé ženy, nejlépe ze střední Moravy a pokud možno ve věku 50 - 60 let... Nejprve k přátelství a když to klapne tak i k vážnému vztahu některou z vás hledá akční vdovec, 61 let, 181 cm, tmavovlasý a černooký . Kdysi dávno poznamenaný školami a dnes s mnoha zájmy - cestování, historické památky , motorka, houby, ryby , pěkná hudba , historická literatura , vaření .... Pokud by to některou z vás zaujalo, dejte o sobě vědět ...

Hledam spriznenou dusi na vikendove vylety a snad i neco vice. Sportujici 184/90 61let mlady chlapec z Prostejova.

Hledám ženu z Prostějova a okolí, ktera se chce opravdu seznámit. Vzájemné sympatie a porozumění.

Věřím, že náhoda přivede na tyto stránky ženu, která přes všechno vytížení neměla možnost potkat toho správného muže, se kterým by si dokázala představit, ale i realizovat svojí další budoucnost...:-)

Hledám usměvavou ženu, která by se stala mou přítelkyní. Nabízím upřímnost, poctivost a kamarádství, ze kterého by se mohlo (aspoň jak doufám) stát něco víc.

60l 185cm 92kg nekurak rozv hleda kamaradku v lete k mori zn all inclusiveDoporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 58 let
Děčín
Muž | 58 let
Brno-venkov
Muž | 57 let
Hradec Králové
Muž | 60 let
Kyjov

Hledám ženu, se kterou bych na to pěkné i špatné, co život přináší nebyl sám... Jsem rozvedený SŠ všestranných zájmů bez dluhů a exekucí... Budu se těšit na případnou odpověď... :-)

Hledám vyrovnanou a pohodovou partnerku pro další etapu života. Takovou, která už nemusí skákat s padákem, trhat rekordy na výšlapech, na kole nemusí 100 km a více ... prostě někoho, kdo se umí těšit z maličkostí a přítomnosti druhého - někoho kdo dá mému životu smysl.

Pokud by některá dáma měla o mě zájem ať se ozve jsem celkem introvert a nechci psát ahoj jak se máš když mě nic nenapadá.

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 61 let
Ústí nad Labem
Muž | 55 let
Brandýs n.L.-St.Boleslav
Muž | 60 let
Praha
Muž | 55 let
Praha