Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Vážná seznámení : SeznamkaUherské Hradiště

Kolo
Fitness
Plavání
Běh
Turistika
Příroda
Výlety
Cestování
Vaření
Zvířata

Ahoj, jsem sportovně založený muž, ale nejsem vrcholový sportovec. Jsem muž s duší dítěte a přesto se nechovám jako dítě. Mám rád humor, ale nejsem místní kašpar. Jsem finančně zabezpečný, ale chovám se s pokorou. Pokud někoho podobného hledáš a má slova v Tobě vzbudila trochu zvědavosti, moc rád Tě poznám. Tvé dítě nevadí, ale rád bych také společné. Budu se na Tebe těšit. ;-) Petr. Ps: foto pošlu výměnou.

Kolo
Běh
Turistika
Příroda
Výlety

Rad poznam sympat zenu na trv vztah z okoli uh zl jsem svobodný pohodový rekr sportujici muz 47l

Sarkastický cynik s latentními sklony k patetickému romantismu a averzí vůči nadužívání cizích terminů hledá pozitivní, inteligentní, kreativní, sympa/empa/prak -tickou kamarádku na hlavní pracovní poměr. Po zapracování povýšení možné!Na úvod bych ale prosil pár smysluplných vět nebo dokonce odstavců :)

Ahoj, hledám ženu se kterou bych mohl někam zajít na pizzu, výlet, apod. Pokecat ale hlavně mi chybí jedna věc a to sex. (Věk je jen číslo a postava nerozhoduje). Pokud to máš stejně, máš doma to svoje, ale SEX ti chybí, a nejen to, ale i obejmutí, políbení, a někdo kdo by tě chytil za ruku. Já z UB, nemám problém si udělat zajížďku z autem (+ - 25 km) na společně příjemný strávený čas. Napiš a něco vymyslíme.

Hledá se opravdový muž, neholdující alkoholu, cigaretám apod. mladšího vzhledu a myšlením, přiměřeného věku a vzdálenosti pro opravdový vztah. Vyřešená minulost samozřejmostí. Já 44l s 5l dítětem. Smysl pro humor a inteligence podmínkou. :)

Hledám parťáka na výlety do přírody, plavání, koncerty, kino... a taky k rozebírání společenských či environmentálních témat :-).

Najde se milá, sympatická, pohledná a hlavně normální, v realitě žijící, současnou dekadentní dobou nezkažená štíhlejší holka do 36 let ideálně z vesnice, všestranných zájmů, na vážné seznámení, vztah ze ZL, KM, UH, PR a širokého okolí?Pokud tady někde jsi, budu se těšit na případnou odpověď.Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Žena | 58 let
Praha
Žena | 58 let
Brno
Žena | 43 let
Praha
Muž | 36 let
Brno

Nějaká sportovně i kulturně založená sympaťačka na pokec a pozdeji možná i víc..?

Hledám ženu k vážnému seznámení a společnému bydlení.Osobní setkání nám napoví více......

ahojky, hezký den přeji, hledáš ještě taky společnou budoucnost a máš vyřešenou minulost? já jsem fajn kluk z uherského hradiště, je mi 37, výška 172cm, postava tak akorát, rád mám výlety, přírodu, kulturu, sport ale i práci a relax, rád se o tobě dozvím a můžem se domluvit i na setkání, zatím se měj hezky a budu se těšit na odpověď.... ps, fotku můžu poslat klidně na mail

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Žena | 62 let
Liberec
Žena | 50 let
Rokycany
Žena | 47 let
Michalovce
Žena | 59 let
Turnov