Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Jak se sem dostanu

Vážná seznámení : SeznamkaUherské Hradiště

Neverim, ze neexistujes, ty ktera bys nestala o delsi prochazku, abysme stihli probrat, proc ti vlastne písu.....mam toho tolik na srdci, ale presto je skoro prazdne.Snazim se žít kazdy den na plno, uzivat si tech uzasnych veci kolem , mam skoro vsechno, ale rad bych se dival do tvych oci , vzal bych te na prochazku, do kina , na dovolenou, weIlness, odpocinkovy vikend, ochutnavku vín....Já177/44stihly, komunikativní, univerzalní pro zivot...Tesim se na tebe, muzem pouze ziskat, ztratit neni co.

Najde se milá, sympatická, pohledná a hlavně normální, v realitě žijící, současnou dekadentní dobou nezkažená štíhlejší holka do 37 let ideálně z vesnice, všestranných zájmů, na vážné seznámení, vztah ze ZL, KM, UH, PR a širokého okolí?Pokud tady někde jsi, budu se těšit na případnou odpověď.

Hezký den. Vím, že je to v dnešní době už prakticky nemožné, ale přece, našla by se ještě romanticky založená žena, které také chybí obejmutí, pohlazení, něžné doteky, krásné romantické chvíle, která by opět zase ráda zažila ten krásný pocit mít se zase na koho těšit a být zase šťastná? Na věku mi nezáleží. Najdeme se? Zlínský a olomoucký kraj.

Kino
Divadlo
Hudba
Kolo
Fitness
Bruslení
Plavání
Běh
Turistika
Příroda
Výlety
Cestování
Vaření

Hledám příjemnou ženu do života.Zpočátku kamarádku na společné trávení volného času, popovídání si, procházky, výlety, rekreační sport, kulturu. Mám zájem o vážný vztah. Už nechci být sám. Pokud by jsi mě chtěla poznat tak budu rád za tvoji odpověď.

Pro společné utváření budoucnosti, pro každý společný okamžik hledám: sympatickou, štíhlou dívku, ženu, která rovněž touží najít souznění myslí, citů a srdcí. Foto uvítám, upřednostním, odkudkoliv.

Pro společné, nejenom nezbedné to chvilky, souznění těl, hledám sympatickou, štíhlou dívku, ženu odkudkoliv. Foto výměnou.

Hledám ženu k vážnému seznámení a společnému bydlení.Osobní setkání nám napoví více......Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Žena | 44 let
Praha
Žena | 48 let
Trutnov
Žena | 47 let
Praha
Muž | 46 let
Pardubice

Nějaká žena do života?Nekuřák, bezdětný s mnoha zájmy??Zajištěný s vlastním bydlením, stálou prací.

Co mám psát, chtěl bych najít hodnou ženu. Jestli se taková najde, to nevím. A proto si dávám inzerát.Určitě tady je hodně milých a hodných protějšků, kteří také cítí tu samotu a chtěli by to změnit. Jsem normální chlap všestranných zájmů a chybí mi někdy to milé a někdy také trošku zlobivé pohlaví.Můžu dát cit, porozumění a lásku a také bych toto chtěl najít.Když sám člověk usíná má hodně času nad vším přemýšlet. Já bych to chtěl změnit.Pomůžeš mi?

Ahoj. Nejsem si jistý, že tohle je ta správná cesta, ale nerad se vzdávám, tak proč to nezkusit. Asi dva roky jsem sám a chtěl jsem, aby to tak i zůstalo, ale jizvy na srdci se zahojily a samota je na nic. Přál bych si najít ženu, kterou bych mohl milovat, ctít ji, chránit, hýčkat, a třeba taky trošku rozmazlovat, těšit se každý den z práce domů, až ji zase uvidím, a přivítat se s ní třeba pohlazením po tváři. Možná právě Ty splníš tohle mé přání, a dovolíš mi na oplátku splnit ta Tvá.

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Žena | 43 let
Praha
Žena | 42 let
Praha
Žena | 47 let
Litvínov
Žena | 47 let
Michalovce