Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Vážná seznámení : SeznamkaTřinec

MužVážně 37 let Třinec

TOP  28.3.2020

Hledám osamělou slečnu od 25-35 let z okolí Třince , jsem normální 36 letý pohledný kluk z Třince pracující a osamělý rád bych našel lásku , pokud tě můj inzerát zaujal napiš , odpovím všem :-)

Ahoj :) Ty prý jsi milá, hodná, citlivá a tolerantní... Je fajn, že nekouříš. Ještě lepší je, že plánuješ dlouhodobý vztah a nejsi jen na jednu noc. Jsi úžasná, protože máš ráda zvířata. Máš li dítko jedno nebo dvě nevadí.To nejlepší je, že jsi komunikativní a nejsi hádavá. Skvělé je, že myslíš i na druhé a to samé i od partnera očekáváš. Jsi skvělá pohodářka, ale někdy i náladová a to je také fajn. No a když neodpovíš na tento inzerát, budeš na to týden myslet :)

MužVážně 37 let Třinec

TOP  18.3.2020
Kino
Divadlo
Knihy
Kolo
Bruslení
Běh
Turistika
Výlety

Hledám neobyčejně, obyčejnou ženu. Přirozeně hezkou s osobností. Nejlépe maminku, jelikož jsem taky tatínek.S pětiletým klukem ve střídavé péčí, který je pro mě vším. A i když mi někdy dokáže naložit, spolu zvládneme vše. Naše vaření je spíše alchymie a při úklidu se hádáme o konzoli, nechápu proč vždy vyhraje? je to padouch.. Říká mi táto nehledej už žádnou tetu. Jen neví jak moc mi schází pocit, že nejsem sám. Najdu tě?

Pan 34lat z polska szukam pani w Trinec a okol.napis

MužVážně 41 let Třinec

TOP  16.2.2020

Ahoj, rád poznám milou a pozitivní partnerku pro společný život.ženu, která má otevřené srdce a vyznává hlubší životní hodnoty. Pro naplněný život plný, lásky, radosti a všeho krásného co k němu patří. Jsem samostatný, zodpovědný a spolehlivý muž, co rád podniká, kutí a tvoří. Spíš rodinný ale zároveň aktivní typ. Mám rád přírodu, hory, výlety, cyklistiku, běžky, vodu, hudbu, filmy, pohodu i relax. MarekDoporučujeme

Jak se sem dostanu?
Žena | 38 let
Ostrava
Žena | 37 let
Jílové u Prahy
Žena | 39 let
Praha
Muž | 39 let
Havlíčkův Brod

MužVážně 38 let Třinec

TOP  13.2.2020

Jan vážný vztah, okolí 60 km.

ŽenaVážně 41 let Třinec

TOP  13.2.2020

Najdu a poznám ještě co je žít zase jako rodina.

ŽenaVážně 41 let Třinec

TOP  11.2.2020

Ráda se seznámím s mužem, který nejen vtipem oplývá :-)

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Žena | 35 let
Kladno
Žena | 35 let
Praha
Žena | 36 let
Šumperk
Žena | 35 let
Česká Lípa