Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Jak se sem dostanu

Vážná seznámení : SeznamkaTřinec

MužVážně 39 let Třinec

TOP  29.3.2020

Hledám hodnou slečnu, která by chtěla se mnou vytvářet náš mikrokosmos :-) Živí mě psaní, mám rád procházky a přírodu. Nejdůležitější je pro mě rodina, v podstatě denně trávím čas s tříletým synovcem. Mou povahu dobře vystihuje popis znamení rak, ve kterém jsem se narodil. Hledám slečnu z citátu - takovou, která by se mi podobala, abychom si rozuměli, a trochu se odlišovala, abychom se milovali :-) Jo, a chtěl bych vlastní děti :-), zatím nemám žádné.

MužVážně 44 let Třinec

TOP  14.3.2020

Hledám ženu pro pohodový život ve dvou. Mám rád turistiku, výlety i na kole, toulky po hradech i zámcích.

43 lety, rád pozná, sympatickou usměvavou ženu, která by rada vyměnila samotu za přátelství ve dvou, vylety, procházky hory a všechno to krásné i všedni co život přináší z Třince a okolí. Těším se na tvé řádky.

MužVážně 41 let Třinec

TOP  16.2.2020

Ahoj, rád poznám milou a pozitivní partnerku pro společný život.ženu, která má otevřené srdce a vyznává hlubší životní hodnoty. Pro naplněný život plný, lásky, radosti a všeho krásného co k němu patří. Jsem samostatný, zodpovědný a spolehlivý muž, co rád podniká, kutí a tvoří. Spíš rodinný ale zároveň aktivní typ. Mám rád přírodu, hory, výlety, cyklistiku, běžky, vodu, hudbu, filmy, pohodu i relax. Marek

Ráda bych se seznámila s mužem, který rád sportuje, má rád přírodu, není mu cizí kultura, dokáže si odpočinout ve wellness, nebo strávit den doma u dobrého filmu se sklenkou vína. Měl bys být SŠ nebo VŠ, děti ani ve vlastní péči nevadí. Hledá 165cm vysoká, svobodná, bezdětná blondýnka. Budu se těšit na odpovědi. Prosím o fotku. Obratem pošlu také já svou. Prosím okolí Třinec, Karviná, Č.T. Život je příliš krátký na to, aby ho člověk prožil sám. Tak neváhej a napiš. Kdo nic nezkusí, nic nezíská.

ŽenaVážně 41 let Třinec

TOP  13.2.2020

Najdu a poznám ještě co je žít zase jako rodina.Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Žena | 39 let
Praha
Žena | 42 let
Praha
Žena | 43 let
Brno
Muž | 41 let
Chomutov

ŽenaVážně 41 let Třinec

TOP  11.2.2020

Ráda se seznámím s mužem, který nejen vtipem oplývá :-)

Ahoj, hledam slecnu/pani/, se kterou bych mohl občas vyrazit do přírody na turistiku. Obvykle chodím cca 25 km denně (obvykle o víkendech). Hledám někoho, kdo má podobné zájmy jako já. Jedina podminka je pohodova povaha, protoze s usmevem se dá jít i do kopce :) Tak třeba se někdo ozve, přeji vám pěkný a pohodový večer.

Touto cestou hledam veselou a uprimnou dušičku deti mi nevadi chci jen normalne žit a onekoho starat jak to ma byt.

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Žena | 43 let
Vsetín
Žena | 43 let
Praha
Žena | 44 let
Praha
Žena | 42 let
Hodonín