Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Vážná seznámení : SeznamkaKopřivnice

Ahoj Hledám muže z okoli Kopřivnice, přiměřeného věku, na pohodu...předem děkuji za odpověď, ráda odepíší všem. Byť si nedělám iluze že na inzerát se dá najít, kamarád natož partner ale člověk nikdy neví a naděje umírá posledni.

Najde se žena, která by chtěla vyrazit na hory nebo různě cestovat!

Ahoj hledám rozumného a ukecaného chlapa který ví co chce a hledá vážný vztah pouze s fotkou a max 35 let.

Nikdo normálni koukám tady neexistuje...

Hezký den, pohodový muž , nekuřák hledá ženu nebo fajn maminku s ditětem.Jsem pracujici, bez dluhu , s bytem a chuti někoho fajn poznat.

Pomalu přestávám věřit, že mi do života vstoupí parťák, přítel, spřízněná duše. Člověk, který bude hodný, upřímný, citlivý, aktivní, kterému nebude cizí sport, tůra, oheň, spacák, les, hrad, zámek, výstava, ... Najde se někdo takový mezi 30-40, čistotný, upravený, zdravý, diskrétní?

Chci poznat někoho kdo má vyřešenou minulost a ví co chce. Chtěl bych vědět jak se skutečně máš, jaké máš plány a co v tobě vyvolává štěstí. Mám rád život i sebe a vím za čím si jdu. Jsem k nalezení kolem Kopřivnice, často s foťákem v ruce. Jsem spíše skromný, nechybí mi nic kromě protějšku. Imponují mi ženy do 36 let s kladným vztahem ke sportu. Pokud jsi duševně vyrovnaná a zdravě seběvědomá budu rád, když mi napíšeš něco o sobě, abychom zjistili, zda nám to bude společně (eventuálně) ladit :)Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Žena | 41 let
Praha
Žena | 47 let
Frenštát p. Radhoštěm
Žena | 46 let
Plzeň
Muž | 46 let
Praha

Jsem rozvedená, je mi 57 let ale myslím si, že i v tomto věku má člověk šanci prožít spoustu krásných chvil po boku toho druhého.Mám ráda přírodu, v létě slunění a v zimě maximálně boby s vnoučkem :-) Pokud jsi sám a máš zájem se seznámit ozvi se.

Ahoj. Jsem rozvedená, je mi 57 let ale myslím si, že i v tomto věku má člověk šanci prožít spoustu krásných chvil po boku toho druhého.Mám ráda přírodu, v létě slunění a v zimě maximálně boby s vnoučkem :-) Pokud jsi sám a máš zájem se seznámit ozvi se.

Hledám hodnou ženu, která ví co v životě chce a ví koho chce.Vím, že nikdo není dokonalý.Snad tě najdu.

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Žena | 66 let
Mariánské Lázně
Žena | 61 let
Pardubice
Žena | 50 let
Rokycany
Žena | 63 let
Kroměříž