Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Vážná seznámení : SeznamkaOstrava

Hledám ženu na věku a postavě nezáleží i xxl, podmínka nekuřačka , bydlící v RD se zahradou, důvod mám psa , co je zvyklí celý rok 24h venku, pomohu s čím bude potřeba, kolem domu, domácnost apodobně, důvěra, domluva na všem důležitém, spoleh, já 41letý, 178cm, normal postavy, nekuřák , abstinent, bezdětný, svobodný, ptej se na cokoliv HLEDÁM CELÁ MORAVA

43/176 silnější postavy hledá fajn chlapa pro život. Prostě běžný vztah bez podvádění, bez sex. experimentů, bez střídání partnerů, bez trojek, atp. Chci klasický vztah, díky za odpovědi ;)

Dosáhnul jsem věku kdy krása nenávratně pomíjí. Přesto spoustu krásných věcí i okamžiků zůstává navěky. Hledám vztah založený hlavně na vzájemných citech, opoře a přátelství. Pokud to vnímáš stejně budu rád když se ozveš.

Hledám sympatickou a pohlédnou kočku do života. Jsi štíhlejší postavy do 45 let? Pokud ano tak se ozvi sympatickému charismatickému muži z Ostravy. Samota je zlá .

Hledám ženu nekuřačku, štíhlou, plnoštíhlou, pracující ve věku 30-49 let bez závazků.Z Hlučínska a blízkého okolí na vše.Foto podmínkou.Já přes 40 let, nekuřák, 95% abstinent, pracující, 180cm vysoký....zbytek emailem nebo osobně.

Mám 42 let. Jsem hodný, věrný, upřímný, pracovitý a hledám touto cestou dívku (ženu) se stejnými vlastnostmi ve věku 30-43 let. Mám dva skoro dospělé syny"nikoli ve vlastní péči ". V Ostravě bydlím krátce, tak budu doufat, že poznám nějakou průvodkyni ;)

Hledám pro společný život mladší, svobodnou ženu pěkného vzhledu 28 – 39let, která je zdravá, štíhlá, trošku sportovně založená, příjemná, rozumná a zodpovědná a zatím bezdětná. Nerad bych vychovával cizí dítě či děti, to nikdy nedělá dobrotu, chci své vlastní. Jsem mladšího vzhledu, pohledný, komunikativní, slušně zajištěný, inteligentní muž se zájmem o sport, přírodu, aj., který hledá tu pravou ženu pro trvalý vztah založený na vzájemné přitažlivosti a snad i společných zájmech.Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Žena | 47 let
Lovosice
Žena | 42 let
Praha
Žena | 47 let
Mariánské Lázně
Muž | 46 let
Náchod

Ahojky rád ychpoznal fajn holku do 38 klidně i z dětmi Ostrava a okolí

Hledám štíhlou, příjemnou ženu, přírodního typu, která je od přírody hezká a nepotřebuje si každý den malovat pastelkami novou tvář. Uvítám určitou inteligenci, protože si rád povídám se ženou o čemkoli možném i nemožném. Jsem svobodný, inteligentní muž mladého vzhledu s dobrým zázemím, i fyzičkou, nemám zatím žádné závazky a o cizí děti se starat nemíním, takže hledám pouze bezdětnou ženu, která do budoucna bude chtít mít dítě.

Ahoj, tak se nám konečně korona opatření uvolňují a je možné se více stýkat. Proto jsem se si řekla, že už bylo dost samoty, bylo to fajn, ale bylo toho dost. Je mě 40 let, jsem z Ostravy, nekuřačka. Ráda bych poznala muže přiměřeného věku (mladší taky nevadí), z Ostravy, nekuřáka. Fotka a více informací přes email, v případě sympatií preferuji osobní setkání.

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Žena | 43 let
Praha
Žena | 47 let
Praha
Žena | 46 let
Most
Žena | 43 let
Beroun