Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Jak se sem dostanu

Vážná seznámení : Seznamka : Ostrava

MužVážně 50 let Ostrava

TOP  19.11.2019

nejak porad nemuzu najit sympatickou vasnivou romanticku na spolecne chvile v beskydech, jesenikach, divadle, vinotece, na koncertu, hudebnim festivalu, zajimave umelecke vystavy, na kole, u vody, pri zapadu slunce, pri sneni, poslechu hudby, v objeti ci libani ...abychom mohli zivot prozit a nejen zit. (ss/vs nekur. ov. a blizke okoli)

Kino
Hudba
Knihy
Kolo
Bruslení
Plavání
Turistika
Příroda
Výlety
Cestování
Zvířata

Moc rád bych se seznámil s holkou ktera dává přednost procházkám, přírodě, hezkému večeru ve dvou, před návštěvami diskoték. Jsem svobodný bezdětný, klidne povahy nekuřak spolehlivy.Věřím že někde tady jsi, tak prosím odepiš.

MužVážně 46 let Ostrava

TOP  19.11.2019

Muž se nudí, jakmile nemá žádnou překážku, kterou by zdolával, žena se nudí, jakmile nemiluje anebo není milovaná. Věřím v rozdíl mezi mužem a ženou a ten rozdíl skutečně miluji. Nechci, aby ses nudila a jestli Tě najdu, udělám Tě šťastnou. Pokud jsi štíhlá nekuřačka, ve věku 38-50 let, optimistická, pečuješ o svou fyzickou i duševní schránku a opravdu cítíš, že nechceš už být sama a své srdce toužíš naplnit tím nejkrásnějším citem, určitě napiš. Věřím, že Tě nezklamu.

MužVážně 40 let Ostrava

TOP  19.11.2019

Šarmantní žena s intelektem pro pohodový vztah.

MužVážně 31 let Ostrava

TOP  19.11.2019

Vyhlašuji výběrové řízení na parťačku na společné cestování po ČR, na dovolenou (i wellness), ale třeba i do zahraničí (autem, i vlakem), ideálně nezadanou, třeba se cestovatelský vztah promění časem i v něco vážného. měla by si být v mém věku, nebo mladší.

ŽenaVážně 25 let Ostrava

TOP  19.11.2019

Hledá se muž pro rodinný život, pracovitý, schopen pečovat o ženu a dům. Inteligentní sympaťák se srdcem na pravém místě, který ví co chce. ˘?

MužVážně 60 let Ostrava

TOP  19.11.2019

Zkouším najít ženu, která nechce zůstat sama. 60/184. Nekuřačku.Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Žena | 40 let
Praha
Žena | 63 let
Praha
Žena | 36 let
Jílové u Prahy
Muž | 42 let
Ostrava

MužVážně 44 let Ostrava

TOP  19.11.2019

život je často komedie, plná omylů. samota je zlá, napíšeme. a ona je vážně zlá. poznáme někoho, ale řekneme: kdo ví, zda to ten druhý myslí vážně, zda je to ten "pravý" a tak raději počkáme. hlavně nespadnout (opět) na nos, cítit jistotu. jenže v tu chvíli už mnohý upadl, protože zůstane sám. jistota v tom směru neexistuje, dá se na ní věřit, pak přijde. hledáme dokonalost, která tímto způsobem není viditelná. člověk toho druhého "pozná" až v nouzi. jenže asi nikdo v nouzi není. čas neléčí.

MužVážně 24 let Ostrava

TOP  19.11.2019

Koho vlastně hledám? Slečnu do 28 let. Napiš a uvidíme :)

ŽenaVážně 42 let Ostrava

TOP  19.11.2019

Ráda poznám muže, který mě zaujme a já jeho :)) Muže na kterého se podívám a řeknu " jo to je ono " :)))

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Žena | 63 let
Praha
Žena | 49 let
Praha
Žena | 48 let
Opava
Žena | 62 let
Plzeň