Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Vážná seznámení : Seznamka

MužVážně 23 let Praha

TOP  23.10.2019
Kino
Divadlo
Hudba
Běh
Příroda
Výlety
Cestování
Vaření
Zvířata

Ahoj milá neznámá, Jsem urostlý 23 letý muž z Prahy hledající slečnu, co nepohrdne procházkou, výletem do přírody ba někam dál. Jen ne vysoko :), ale čas od času je zapotřebí ito lenošení doma nebo cesta za něčím dobrým. Mám rád zábavu, ale dokáži být i zodpovědný. Srdíčko mám velké, však prázdné jest. Pokud by jsi ho časem dokázala zaplnit, budu rád když napíšeš.

MužVážně 26 let Praha

TOP  23.10.2019

Ahoj, rád poznám slečnu kolem Prahy , věk do 30 let, můžete mne kontaktovat na email

Hledám pohodovou slečnu, která dokáže občas hlavou létat v oblacích, ale zároveň dokáže mít svůj názor. Jsem životní optimista, mám rád spontánní rozhodnutí a život si tvaruji spíše kreativitou než logikou. Rád ti o sobě povím cokoliv bys ráda věděla. Stačí napsat, můžeme se sejít a v klidu se poznat. Poprosím odpovědi s fotkou. Budu se těšit. :)

MužVážně 26 let Ostrava

TOP  23.10.2019

Ahoj dá se v dnešní době najít láska na celý život ? mít se oba rádi byt štastný atd rád bych si přál najít lásku a vztah na celý život Hledám vážný krásný vztah plný lásky důvěry radostí věrností atd Jestli máš dítě není překážkou nevadí mně děti :) rád je příjmu za vlastní jinak je mi 26 let nepijí Alkohol nekouřím rád vařím mám rád romantiku procházky kino přírodu atd rád se přípojím tvým koničkům více si můžeme napsat s Pozdravem Roman :)

ŽenaVážně 26 let Kutná Hora

TOP  23.10.2019

Hledá se fajn kluk (26-35) na zpříjemnění toho života a kdo ví, třeba i ta jiskra přeskočila:)... Ráda si zajdu na procházku někam ven, do kina, někam jen tak posedět, na různý akce:)... Jen poraď mi kde hledat tě mám :)... Najdem se?... :).Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Žena | 21 let
Ostrava
Žena | 26 let
Rokycany
Žena | 24 let
Kladno
Muž | 27 let
Ostrava

MužVážně 23 let Pardubice

TOP  23.10.2019

Ahoj, hledám upřímnou a veselou a občas ztřeštěnou dívka najde se? :) Je mi 22, studuji v Pardubicích VŠ a pracuji. Pro ty co věří na znamení jsem štír a to se myslím potvrzuje :D Mám rád přírodu, zvířata, filmy, hudbu, lyže. Občas až přehnaně upřímný, což často není jen klad :D Budu se těšit na odpověď :)

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Žena | 22 let
Praha
Žena | 24 let
Klatovy
Žena | 25 let
Hradec Králové
Žena | 27 let
Praha