Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Vážná seznámení : Seznamka

MužVážně 30 let Praha

TOP  21.2.2020

Atraktivní, inteligentní kluk se smyslem pro humor hledá slečnu s dominantnější povahou na seznámení, Tak pokud se v tom vidíš, určitě mi napiš, odpovídám na každou zprávu..

MužVážně 28 let Brno

TOP  21.2.2020

Ahoj, nehledám vážný vztah, nicméně občas se podívat společně na film, dát si skleničku, zajít do kina či se přitulit mi chybí...

Ahoj, jmenuji se Michal, je mi 29 let a žiji v Č. Budějovicích. Touto cestou bych se chtěl seznámit se ženou ve věku cca mezi 20 a 30 lety. Zásadní jsou pro mě vzájemné sympatie a porozumění, žádné další požadavky si proto nekladu :-). Povahově jsem introvertního založení, mezi mé zájmy patří především četba, poslech hudby, sběratelství a návštěvy různých kulturních akcí. Také rád rekreačně běhám a chodím na výlety do přírody. Mám VŠ vzdělání, konkrétně pracuji jako lékař v klinické laboratoři.

Kino
Hudba
Kolo
Fitness
Bruslení
Turistika
Příroda
Výlety
Cestování
Vaření
Zvířata

Ahojte chtěl bych tu najít ženu, se kterou budeme moct plánovat společně, výlety, domácnost, aktivity a tak :) je mi 29. A chodival jsem s muži což byla ta největší chyba a blbost co jsem udělal. Postupem času se mi vybudoval k takovému vztahu odpor a sám jsem nechápal jak muhu být s mužem. Vím je teď těžké najít ženu která by toto vzala a brala mě teď takového především jaký jsem teď ne jaký jsem byl předtím. No tak snad se někdo ozve budu velmi rád. Teď vám prozatím přeji hezký den :)

Kino
Divadlo
Hudba
Umění
Fitness
Lyžování
Běh
Výlety
Cestování
Vaření

Čágo belo. Touhle cestou bych se rád seznámil s fajn ženou, která má stejný problém jako já, a tím je genitální herpes. Není lehké s tím úplně žít, je to docela nápor na psychiku a strach z odmítnutí...atd..A nemám v povaze to přenést na někoho kdo to nemá, i kdyby souhlasil, že mu to nevadí. Vím, že se budu cítit daleko lépe s ženou, která to má a ví o čem je řeč. Pokud tady nějaká taková je, určitě se ozvi. Můžeme si o tom pokecat nebo se i seznámit...Budu jen rád..

MužVážně 27 let Praha

TOP  21.2.2020

Jmenuju se Martin Martínek. Hledám ženu ve věku od 20 do 29 let, hodnou, kamerádskou, upřímnou, spolehlivou, usměvavou, pracovitou a sportovní typ. Jsem hodný, upřímný, spolehlivý, pracovitý, usměvavý, kameradský. Mám rád jízdu na kole, bruslení na zimních a letních bruslích, výlety kamkoliv, plavání, lyžování, lezení po horolezecké stěně a lanech a bojové sporty. Rád jdu někam tancovat nebo se pobavit.

ŽenaVážně 25 let Tábor

TOP  21.2.2020

Zdravím ráda bych se seznámila s policajtem, doktorem nebo hasičem. Je tu někdo takový?Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Žena | 30 let
Havlíčkův Brod
Žena | 30 let
Praha
Žena | 27 let
Kopřivnice
Muž | 30 let
Brno

MužVážně Jihlava

TOP  21.2.2020

Ahoj slečni ňeco o mje mám rad Filmi hudbu Prochasky mám pár kilo navíc jsem mírne povahi nekonfliktňi a nehadavi budu jse ťešit na spraví tak pa

MužVážně 30 let Jičín

TOP  20.2.2020

Ahoj. Najde se fajn žena na seznámení a společné trávení času? Z okolí. :-)

MužVážně 30 let Praha

TOP  20.2.2020

Kupodivu je velmi těžké najít pro život partnerku, která nepije, nekouří, je chytrá a taky není úplně strašidlo. Rozhodně jsem vždy byl na štíhlé a chytré slečny. Existuje nějaká, která by splňovala většinu mých představ a jednalo se o jednu osobu? A jaké představy o partnerových vlastnostech by měla ona? :-)

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Žena | 30 let
Praha
Žena | 25 let
Uničov
Žena | 30 let
České Budějovice
Žena | 31 let
Sušice