Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Vážná seznámení : Seznamka

MužVážně 29 let Praha

TOP  1.6.2020

Ahoj holku. Hledám holku, chci seznámit se na vztahu a lásku, nezáleží o věku a odkud jsi . Pokud ano, jsi kochleární implantát nebo nedoslýchavý nebo slyšící. Jmenuji se Stanislav, jsem neslyšící, je mi 29 let a bydlím v Praze, pracuje jako skladník. Sympatický, slušný, hodný, milý, rozumný, klidný, věrný, upřímný, vtipný a romantický. Mám rád cestování a na turistiku, na přírodě, na zámku i hradu, v kině a programy akce, apod..Sejdeme se s Tebou na kafe na rande. Budu se těšit na Vás odpovědět

MužVážně 31 let Praha

TOP  1.6.2020

Ahoj ženy, dívky slečny, za svůj krátký život, sem stačil založit firmu, darovat krev, milovat se s dvěmi dívkami najednou, zbalit zlatokopku, která mně opustila, když sem ji na zahradě dál do ruky lopatu a ukázal ji kde má začít kopat, strom už sem zasadil, sem workoholik, který se věnuje práci a firmě dvacet hodin denně a jen ty se smyslem pro humor si ta, která mi k úplnému štěstí chybí.

MužVážně Praha

TOP  1.6.2020

Hledám vážný vztah já 165 / 85 Jsi sama chybí ti projít se po Praze a okolí zajít na kafe či do kina popovídat si o životě. Tak napiš a můžeme se sejít.

Vztah se najít nedá, chce to protějšek se kterým se může vztah budovat....

MužVážně 34 let Praha

TOP  31.5.2020

Prý sympaťák a pohodový chlap se smyslem pro zodpovědnost a též specifickým smyslem pro humor, povoláním učitel, by rád natrefil na usměvavou ženu s výhledem na sdílenou budoucnost :)

MužVážně 33 let Ostrava

TOP  31.5.2020

Hledám rozumnou sympatickou pohodovou ženu. Jmenuji se Petr, je mi 33 let a jsem z Ostravy. Jsem pohodář, se smyslem pro humor, klidný, rozumný, dlouhodobě pracující. Pokud jsem Tě zaujal a chceš se doopravdy seznámit, budu rád, když napíšeš.

MužVážně 33 let Vsetín

TOP  31.5.2020

Ahoj, jmenuji se Milan. Rád bych zde našel fajn holku. Jestli jsi ve věku 26-36 let tak se ozvi.Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Žena | 34 let
Teplice
Žena | 34 let
Praha
Žena | 32 let
Praha
Muž | 32 let
Teplice

MužVážně 32 let Praha

TOP  31.5.2020

Ahoj, rád bych tu našel hodnou, fajn a štíhlejší holčinu co hledá vážný a trvalý vztah, ideálně do cca 30 let. Našla by se tu? Už bych se zase celý den rád těšil na protějšek. Je mi 33 let, jsem z Prahy, mám rád muziku - převážně rock, tak by bylo fajn, kdyby jsi ho měla taky ráda nebo Ti alespoň netrhal uši, dál mám rád pěkné filmy, občas kino, koncerty, sem tam zajít na pivko, na výlet, ... Co vyměnit pár slov a pak se poznat osobně? ;) Budu rád, pokud se ozveš.

MužVážně 34 let Praha

TOP  31.5.2020

Domeček za Prahou, dvě děti a život plný práce a aktivního odpočinku. To bývala moje naivní představa života, ale k tomu snu mi chybí slečna. Nic není zadarmo, čas běží a nepočká. Vím však, že uspěchat vztah by mohlo být kontraproduktivní. Rád bych se seznámil se slečnou (cca 26-30), která by měla podobné hodnoty a cíle, byla praktická a aktivní. Aby jí nevadila častější turistika, protože to je jeden z mých koníčků. Těch mám celkem hodně, takže se nenudím, ale příležitostí se seznámit málo.

MužVážně Trutnov

TOP  31.5.2020

Pokud jsi veselá a sympatická, ráda chodíš po horách a jezdíš na kole mám pro tebe parťáka

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Žena | 30 let
Havlíčkův Brod
Žena | 29 let
Žatec
Žena | 29 let
Ostrava
Žena | 33 let
Otrokovice