Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Jak se sem dostanu

Vážná seznámení : Seznamka

MužVážně 44 let Praha

TOP  20.7.2019

Ahojky mladá neznámá, rád bych poznal milou a příjemnou inteligentní dívku, nekuřačku, s romantickou duší a úsměvem na rtech, se kterou bych mohl společně sdílet všechno to krásné, co život přináší ... Pokud jsi to právě Ty, budu moc rád, když se mi ozveš. Za Tvou odpověď Ti předem děkuji. Měj se zatím moc krásně a užívej života. Protože věz, že: Život je jako krásná kniha. Nemá cenu pro toho, kdo neumí číst… (bohužel již více nejde napsat, ale slibuji, že příště o sobě napíšu mnohem více)

Kino
Divadlo
Hudba
Lyžování
Příroda
Výlety

Sympatický a dobře zabezpečený pohodář hledá sympatickou a inteligentní holku do 40 let, která nechce být sama a vysedáváni u internetové seznamky jí neuspokojuje. Jsem nezadaný, nezávislý, nemám žádné dluhy ani exekuce, nepiju, drogy neberu, automaty nehraju, nejsem v žádné sektě, komunisty nevolím, trestní rejstřík čistý, mám dobrou práci, vlastní dům, nejsem mamánek ani povoláním syn.

MužVážně 52 let Praha

TOP  20.7.2019

Ahoj, přijala by slečna (do 40 let, bez záv.), pozvání na kávu, procházku, nebo cokoli jiného, od bezprobl. nekuřáka , abst., prý symp. 51;171, zatím celý život velmi osamělého? Slušnost, vztah k přírodě, akt.muzice, citlivost i vitalita...

MužVážně 38 let Praha

TOP  20.7.2019

Hledám ženu, která nechce být sama, a která by chtěla vážný vztah.Jsem hodný gentleman, který jsi ženy váží.Jsem rodiný typ.Čekám na tebe má krásná neznámá.

MužVážně 52 let Praha

TOP  20.7.2019
Kino
Divadlo
Hudba
Turistika
Výlety
Cestování

Léto je tady , pojďme se potkat. Na začátku bude stačit vzájemná přitažlivost a chuť se znovu vidět. A jestli budeme mít v počátcích růžové brýle a budeme zamilovaní jako puberťáci tak to přece tolik nevadí. Hledá Tě chlap 52/190 se srdcem na dlani z Prahy co má minulost vyřešenou a který má rád kino, filmy hudbu od klasické po pop a občas i rock. Mám práci co mě baví a naplňuje ale jsou dny kdy by rád zašel do kina nebo divadla nebo strávil fajn víkend.

MužVážně 33 let Praha

TOP  20.7.2019
Hudba
Knihy
Fitness
Bruslení
Plavání
Příroda
Vaření
Zvířata

Pohodový sympaťák hledá protějšek 20-40 na vše hezké, co život přináší. Já 33 let, pracující, bez dluhů. K mým koníčkům patří vaření, kutilství a občas sport. Děti vítány, sám mám jedno. Foto výměnou.

Žití je nejvzácnější věcí na zemi. Většina lidí jen existuje.

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Žena | 63 let
Praha
Žena | 55 let
Beroun
Žena | 38 let
Praha
Muž | 38 let
Mělník

MužVážně 45 let Praha

TOP  20.7.2019

Jsem tady poprvé a už vidím, ze Tě nevidim. Hledal jsem všude - v letadle, knihách i akvárku pod každým kamenem. Napiš mi něco do písku.

ŽenaVážně 57 let Praha

TOP  20.7.2019

Aktivni cizinka z Ruska s trvalym pobytem hleda inteligentniho muze 50-63 let pro zivot.

MužVážně 36 let Praha

TOP  20.7.2019

Ahoj hledá se sympatická a pohledná parťačka na výlety, prochajdy, nějaký ten sport a třeba pivko nebo vínko na zahrádce s vyhlídkou, případně kino a prostě super zážitky :))) Odpověď prosím s fotkou ;) Budu se těšit. Jirka :)

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Žena | 44 let
Brno
Žena | 58 let
Brno
Žena | 46 let
Ústí nad Labem
Žena | 48 let
Opava