Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Vážná seznámení : Seznamka

MužVážně 46 let Brno

TOP  20.7.2019

Bloudíš-li jako osamělá Večernice vesmírem a ráda bys přistála na štastné planetě, pak není nic jednodušího než mi napsat. Jsem 46/180 SŠ z Brna, normální nekuřák se smyslem pro humor, upřímnost, zodpovědnost a s romantickým cítěním, které se nebojím dát najevo. Chybí mi normální žena, s vyřešenou minulostí, která chodí ráda na procházky, za kulturou nebo si jen tak posedí u večeře při svíčkách. Pokud jsi na tom podobně, určitě napiš. Budu moc rád!!

ŽenaVážně 42 let Brno

TOP  20.7.2019
Kino
Divadlo
Hudba
Umění
Kolo
Fitness
Plavání
Turistika
Příroda
Výlety
Cestování
Zvířata

Hledám hodného, pohodového, inteligentního muže, nekuřáka, ve věku 39 - 49 pro seriózní vztah a založení rodiny. Přála bych si mit vlastní dítě a hledám harmonického partnera, který touží po tomtéž... JEN S FOTKOU !!! Pouze Brno a okolí !

MužVážně 45 let Brno

TOP  19.7.2019

Je mi 44 let, 174 cm vysoký, rozvedený, nekuřák, jsem středoškolský učitel. Zajímám se o jazyky, psychologii, historii, hraji divadlo, jezdím na kole, plavu a tancuju. Hledám vnímavou, inteligentní ženu na vážný vztah. Fotku pošlu na požádání.

MužVážně 44 let Brno

TOP  19.7.2019

Ahoj, také hledáš a nemůžeš najít?? Najít někoho kdo se bude s Tebou smát sdílet radosti i starosti, bude Ti oporou, vyslechne a poradí, bude chtít s Tebou trávit volný čas a bude to pro Tebe? Jestli ano, tak se budu těšit na odpověď.

MužVážně 41 let Brno

TOP  19.7.2019

Hledám příjemnou dívku pro hezký vztah.

MužVážně 63 let Brno

TOP  19.7.2019

Hledám sympatickou štíhlou ženu, která by byla prima partnerkou pro život. Zájmy : cestování, příroda, termální koupaliště, plavání, kempování a třeba také i kolo. Jsem optimista a tak stále věřím že se najdeme a budeme si užívat společně života, těšit se jeden na druhého, být si oporou. Vím že někde jsi a stojí za to Tě hledat.

MužVážně 49 let Brno

TOP  19.7.2019

Léto v plném proudu, co s tím uděláme??? Já samostatný, nezávislý motorkář s pár kily navíc, hledám partnerku nejen na motorku a uvezeme určitě i nějaké to dítko navíc. Brno-venkov nebo i jinde???

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Žena | 40 let
Rakousko
Žena | 38 let
Praha
Žena | 36 let
Praha
Muž | 41 let
Praha

MužVážně 55 let Brno

TOP  19.7.2019

Ahoj, hledám pohednou štíhlou ženu, partnerku pro obyčejný život.Chtělo by se napsat, že jsem obyčejný muž, ale nejsem. Po vážné nemoci(krvácení do mozku)jsem už 13 let upoután na invalidní vozík. Důsledkem zmiňované nemoci jsem totiž ochrnul na levou nohu i levou ruku. Při vší té smůle jsem měl ale jedno velké štěstí a to, že mě zůstal zdravý rozum. Přestože jsem na vozíku jsem poměrně samostatný, v současné době žiju sám v Brně v bezbariérovém bytě 2+kk a většinu věcí si dokážu zařídit sám

Už opravdu nevím kde Tě mám hledat. Nepotkal jsem Tě na letišti, v divadle, po cestě do práce ani na škole. Tramvají nejezdím, ale v knihovně jsi mne také neoslovila. Tak kde jsi? Hledá Tě vysoký vysokoškolák, 197 cm, který má vše co potřebuje k životu, ale moc mu chybíš. Hledám ženu klidnou, žádnou vychrtlinu, a rodinný typ.

Ať napíšu cokoli, stejně z inzerátu nepoznáš jaký jsem, co mám rád, jaké mám oči a zda mám dobré srdce. Tak se pojďme seznámit a dozvědět se o sobě víc. Vím, není to rychlé a jednoduché a chce to i jistou odvahu a sílu to zkusit. Protože už nechci žít sám, hledám možná právě Tebe. Tak se mi ozvi. Hledá Tě velký i veliký, tichý a plachý, moudrý i praštěný, pracovitý i lenošný, ale zodpovědný a spolehlivý muž, 198 cm, VŚ, rád cestující, kutil, zajištěný, pracující, občas píšící a malující.

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Žena | 49 let
Olomouc
Žena | 40 let
Brno-venkov
Žena | 48 let
Praha
Žena | 57 let
Hradec Králové