Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Vážná seznámení : Seznamka

Kino
Divadlo
Hudba
Kolo
Lyžování
Plavání
Výlety
Cestování

45letý, pohledný, zajištěný s vyřešenou minulostí, hledá štíhlou holku do 40let která věří, že začít znovu se dá vždy a ten pravý vztah ji teprve čeká.....

MužVážně 36 let Ostrava

TOP  18.7.2019

S příchodem léta si tak říkám, že by to chtělo nový vítr do plachet... :) Jsem nezadaný, VŠ, mám dost práce, ve volném čase se věnuji přátelům a tomu, co mě baví...ale chtělo by to nějaký ženský element...někoho, kdo ve mně zase probudí to příjemné napětí, co se dere odněkud z hlubin duše, to vzrušení a těšení se na společné chvíle. Zatím hledám něco spíš na pomezí vážnějšího/méně závazného, ale kdo ví? Věk ani příliš nerozhoduje, hodně záleží na vzájemných sympatiích.

Veselý a charakterni optimista hledá životni lásku. která je jako já připravena žít vědomý a zodpovědný život v harmonické rodině. Nevěřím na náhodu, vše se děje v pravý čas. Jsi odhodlána být rovnocennou partnerkou, vychovat děti a žít v domě se zahradou? Máš ráda výlety do přírody, za kulturou, lyžování, vodáctvi a welnes? Mám tvůrčí práci s lidmi, mluvím plynule anglicky, rád a dobře jezdím autem, miluji ridgebacky, rýži nerozvařím. Určitě nejsem dokonalý a je skvělé, že ani ty. Foto zašlu.

ŽenaVážně 63 let Ostrava

TOP  18.7.2019

Hledám sympatického partnera

MužVážně 40 let Ostrava

TOP  18.7.2019

Pokousim se najit jehlu v kupce sena.Ja pohodovy, samostatny, pracujici, vesele povahy, hledam svuj protejsek. Deti nevadi, foto do mejlu.

MužVážně 44 let Ostrava

TOP  16.7.2019

Věřím, že tam jsi. Najdeme se?

Nabízím ženě, která vinou osudu přišla o domov, opět teplo rodinného krbu a zázemí v nově postaveném rodinném domku se zahradou. Nehledám kuchařku či uklízečku, to vše zvládám sám, ale poznal jsem, že samota je zlá a chci se opět těšit na někoho, kdo Tě při návratu z práce domů čeká a těší se na tebe. Děti nejsou překážkou, ale potěšením.

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Žena | 49 let
Benešov
Žena | 66 let
Frýdek-Místek
Žena | 36 let
Praha
Muž | 29 let
Praha

Hledám Tě a chtěl bych, ať cítíš z mého jednání oporu a mohla mi důvěřovat. Vztah nelze najít na žádné seznamce, ten je nutno budovat oboustrannou důvěrou a vzájemnou úctou. Ale pochopitelně, zde máme šanci vybrat si toho, s kým bychom tento vztah rádi vytvořili a byli spolu pro zbytek života šťastní.

Zdravím všechny nezadané ženy a dívky, které se rozhodly skoncovat se samotou. Hledám druhou polovinu srdce, na které se budu těšit s každým příchodem domů, se kterým budu sdílet radosti i strasti všedního života. Jsem životní optimista s vyřešenou minulostí, hledající rodinnou pohodu. Mám rád výlety do přírody, toulání se po památkách i lenošení u vody. Těším se na odpovědi a šťastnou náhodu, která nás přivede k sobě.

ŽenaVážně 58 let Ostrava

TOP  17.7.2019

Kolo, lyže, turistika, cestování, kultura, .......a mnoho dalšího

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Žena | 32 let
Praha
Žena | 42 let
Brno-venkov
Žena | 40 let
Rakousko
Žena | 35 let
České Budějovice