Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Vážná seznámení : Seznamka

MužVážně 44 let Praha

TOP  19.6.2019

Ahojky mladá neznámá, rád bych poznal milou a příjemnou inteligentní dívku, nekuřačku, s romantickou duší a úsměvem na rtech, se kterou bych mohl společně sdílet všechno to krásné, co život přináší ... Pokud jsi to právě Ty, budu moc rád, když se mi ozveš. Za Tvou odpověď Ti předem děkuji. Měj se zatím moc krásně a užívej života. Protože věz, že: Život je jako krásná kniha. Nemá cenu pro toho, kdo neumí číst… (bohužel již více nejde napsat, ale slibuji, že příště o sobě napíšu mnohem více)

MužVážně 40 let Trutnov

TOP  19.6.2019

Hledám hodnou a milou holku, co ocení muže který je slušný, spolehlivý a věrný...Vážím si lidí, kteří vědí co chtějí...lidí kteří vědí, co by jako lidé měli chtít! Chceme-li zvýšit své šance, musíme nejprve poctivě pracovat na svém vlastním díle, bez ohledu na to, co nám přinášejí ostatní..Za pouhý odlesk průsvitného pozlátka, nemůžeme dostat víc, než jen pouhý odlesk věcí, jenž jsou z podstaty povrchní..Rád poznám holku která to má v hlavě i v srdci srovnané a dovede se těšit i z maličkostí.:-)

MužVážně 40 let Chrudim

TOP  19.6.2019

Zdravím. Pokusím se o jednoduchý a upřímný inzerát. Nedávno jsem oslavil 40te narozeniny. Pracuji jako projektant a programátor v průmyslové automatizaci. Nefetuji, nekouřím ani nehraji automaty. V dětství jsem měl autonehodu a trochu hůře chodím. Jsem snílek a romantik. Stále doufám že najdu usměvavou milou dívku. Bydlím na vesnici kousek od Chrudimi. Miluji letní večery, grilování a klid vesnice. Pokud hledáš hodného chlapa, který pro tebe (vás) udělá cokoliv. Napiš nebudeš litovat.

Jsem profesně vice než úspěšný, v soukromí velmi pozorný Muž, 186/82, sportovní, štíhlé postavy, se zájmem o cestování, umění, golf, dobré jídlo a skvěle víno. Toužim poznat atraktivní, inteligentní a usměvavou Ženu či dívku, která by se mnou chtěla sdílet vše, co nás napadne, vše co je pro nás lákavé a zajímavé.

MužVážně 37 let Hlinsko

TOP  19.6.2019

Po pravdě - myslel jsem, že pro hodného, inteligentního, nekuřáka, abstinenta, který má rád přírodu, hory, sportuje a žije zdravě, nebude takový problém nalézt podobný protějšek. Někoho s kým bych se mohl držet za ruku, sdílet všechno pěkné a plánovat společnou budoucnost a založit rodinu.

Hledám svou little girl. Třeba tě najdu právě tady, tak dej o sobě vědět;-) Budu se o tebe starat...

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Žena | 49 let
Praha
Žena | 44 let
Pelhřimov
Žena | 46 let
Bratislava
Muž | 56 let
Plzeň

MužVážně 40 let Praha

TOP  19.6.2019

Rád bych se tu seznam s mladou holkou, která chce staršího kluka. Kluka který s tebou bude rád budovat budoucnost...

ŽenaVážně 40 let Praha

TOP  19.6.2019

Optimistická, temperamentní 40-letá slečna (snad vypadající mladě:) by si přála najít aktivního, sečtělého muže, který umí žít, má vyřešenou minulost a časem by se nebránil rodinným závazkům:-) Dáme v Praze drink?:-)

MužVážně 39 let Praha

TOP  19.6.2019

Ahoj, hledám sympatickou ženu. Mé zájmy: filmy/kino, hudba, knihy, společenské hry, lego, bowling apod. Další aktivity uvítám, bude-li oboustranný zájem. Já: 39let/174cm/75kg. H.

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Žena | 36 let
Jílové u Prahy
Žena | 36 let
Ostrava
Žena | 40 let
Brno-venkov
Žena | 21 let
Ostrava