Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Vážná seznámení : Seznamka

ŽenaVážně 45 let Most

TOP  24.8.2019

Blondýnka 43 / 171 / 68 upřímná, romantická by ráda poznala muže a lásku se kterým se zase budu smát. Chci asi moc. Vážný vztah Most.

Kino
Divadlo
Hudba
Umění
Plavání
Turistika
Příroda
Výlety
Cestování
Zvířata

Zdravím, jsem VŠ, svobodný, s vlastním domem v Brně, ale bez mimča. Na poslední chvíli jsem si v 45 letech vzpomněl, že bych aspoň jedno mimčo chtěl... Pokud jsi na stejné vlně, tak se ozvi. Zvu Tě na kafe.

hledám příjemnou ženu v Brně, která zpříjemní velkorysému podnikateli život erotickými masážemi, na oplátku zpříjemním život já jí...

Ahoj hledám ženu na vážnou známost se smyslem pro humor a rodinu. Čas trávím raději cestováním a výlety, než vysedáváním po hospodách. Chtěl bych parťačku na společné procházky, výlety, filmy a vše co k tomu patří, někoho, kdo to má podobně, nemá tolik příležitostí k seznámení a kdo by rád plánoval společnou budoucnost. Je mi 43 let a jsem z Jablonce nad Nisou. Pěkný den všem přeju.

MužVážně 44 let Písek

TOP  24.8.2019
Hudba
Umění
Kolo
Turistika
Příroda
Výlety
Cestování
Zvířata

Ahoj. :-)Rád bych začal od znova a už do konce života. K životu jsou potřeba dva. Chtěl bych najít někoho komu bych mohl být oporou a štěstím a dávat jí najevo jak moc o ní stojím a jak moc miluji. Někoho pro koho bych tu byl a byl pro něj taky důležitý jako ona pro mě. Pro někoho a za někoho dýchat a budovat společnou budoucnost. Chtěl bych plnohodnotný a krásný vztah.

Hledám pohodovou, milou, usměvavou partnerku pro trvalý, hezký, pevný a láskyplný vztah. Hodná by jsi měla být, to aby hodní jsme mohli na sebe celé dny a noci být a společně tak životem jít. … Prosím Tě o fotečku. Zn. I kdyby ten úsměv teď nebyl, hlavně že potom ve dvou bude. Co bylo dřív není rozhodující. Spousta věcí se dá nechat v minulosti a jít štěstí naproti a věřím, že báječný způsob je ten ve dvou, když se člověk drží za ruku se svou láskou.

MužVážně 48 let Holešov

TOP  24.8.2019
Kino
Hudba
Plavání
Turistika
Příroda
Výlety
Cestování
Zvířata

Normální příjemná žena co nelže. Najde se!!!Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Žena | 48 let
Semily
Žena | 42 let
Český Krumlov
Žena | 46 let
Kutná Hora
Muž | 43 let
Brno
Kino
Divadlo
Hudba
Umění
Knihy
Kolo
Plavání
Turistika
Příroda
Výlety
Cestování

Ahoj. Hledám ženu pro vážný vztah. Jezdím na kole, plavu, Baví mě turistika.Ale taky rád navštívím třeba zajímavou výstavu:-)

Ahoj, hledám vysokého, inteligentního, pro život použitelného parťáka do nepohody pro volný čas a koníčky a pak se uvidí. . Mám ráda přírodu , hudbu, cestování , dobrý film, knížky, dobré jídlo. Moravskoslezský kraj.

Hledám, protože být sám není moc fajn. Bohužel jsem si dost přivykl, a tak začít budovat nějaký vztah není pro mne moc jednoduché. Nějak mi život protéká mezi prsty. Jsem svobodný, bezdětný, prostě bez závazků. Rád jezdím na kole a dlouhé procházky přírodou mám taky moc rád. Bydlím na vesnici a s tím je spojena i určitá míra kutilství a všeho co k tomu patří.Hledám spíš kamarádku, spřízněnou duši, někoho kdo by se projel na kole, nebo vyšlápl na túru do přírody. Těším se na Tvoji odpověď. Fanda

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Žena | 45 let
Most
Žena | 42 let
Praha
Žena | 43 let
ZAHRANIČÍ - ostatní
Žena | 42 let
Nový Jičín