Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Jak se sem dostanu

Vážná seznámení : Seznamka

Na svém stavu ""rozvedená" nechci nic měnit, ale poznat fajn přítele - milence (46-49 let) by bylo fajn.

ŽenaVážně 50 let Praha

TOP  30.5.2020

Hledám muže pro hezký, trvalý vztah.

Kino
Hudba
Výlety
Cestování

Hledá se zatím fajn sympatický kamarád, který se rád směje, chodí na výlety, bowling atd...později i na vztah.

ŽenaVážně 47 let Praha

TOP  29.5.2020

Ahoj tak to zkusím :) Jsem "snad" normální, neknofliktní, prý sympatická a spolehlivá. Hledám muže, který se chce mít v životě ještě na co těšit. I když začátky bývají těžké než trochu roztají ledy. Život je přeci krásný i když někdy není lehký. Hezký den :)

Najdu pohodoveho chlapa pro život? Pohledná, pracovitá, s vlastním zázemím. Ráda jezdím na kole, hory, relax u knížky, wellnes, kino, prostě vše hezké. Pokud hledáš vážný vztah (který se nehledá ale buduje) tak se ozvi. Všem krásný den:-)

ŽenaVážně Sušice

TOP  29.5.2020

Ráda bych našla mou cestou lásku na Veličkou věčnost kde mi bude oporou bude mě mýt rád, bude si mě vážit, bude vědět že sem jen jeho a já jeho. Který je chapavavi, spolehlivý, upřímný skromný, milujujici hlavně věrný, prosím co nemám ráda alkoholický narkomany jsem kuřák. Mám ráda výlety nesnáším nudu kola kyno plavání zpěv textuji písně mám ráda pop jsem romka je mi 32 let rozvádím se bydlím zatím u kamaráda kteréj mě nechá po dobu než si něco najdu. Nechci sklamaní ale chci být šťastná nic v

Hledám hodného muže na zbytek života:)Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Žena | 44 let
Praha
Žena | 44 let
Praha
Žena | 50 let
Olomouc
Žena | 45 let
Pardubice

ŽenaVážně 47 let Olomouc

TOP  30.5.2020

Hledám muže, který chce najít....kterého neuspokojuje hledání, ale jako cíl vidí fungující vztah.Nezadaný, inteligentní, vysoký, mohutný, přiměřeného věku...co víc si přát.

ŽenaVážně 46 let Jičín

TOP  30.5.2020

Léto před námi a bylo by moc fajn potkat muže, nekuřáka, bez závazků, někoho, kdo má rád slunce, procházky, výlety na kole i pěšky a už nechce být sám.

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Žena | 48 let
Brno
Žena | 47 let
Praha
Žena | 50 let
Jičín
Žena | 47 let
Nitra