Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Vážná seznámení : SeznamkaPraha

MužVážně 46 let Praha

TOP  30.3.2020

Rád poznám příjemnou ženu, její věk neřeším.Ženu, která by ráda sdílela s někým radosti života, mohla se na někoho těšit a měla partnera, který jí dokáže být oporou a chce prožívat vše krásné, co život nabízí. Dítě není překážkou.Zní to moc vážně? Zdání klame.Smysl pro humor mám velký. Ale až z očí do očí. Nemám problém napsat jako 1., občas to udělám, ale stále sledovat nové inzeráty, to mi nějak nejde, ale snažím se, snad není přece nic ponižujícího, když když žena napíše jako první.Vždy odepíši

MužVážně 50 let Praha

TOP  31.3.2020

Odvážnou, vzdělanou a útlobokou. Jednu!

BLÍŽÍ SE LÉTO! Čas zážitků a letních prožitků. Proto jeden a půl chlapa (49/183/85+školák) hledají ženu-maminku s dětmi podobného věku na obsazení volných míst nejen u nás v autě při cestě za sluníčkem, ale i v srdci. Počet míst je ale jak známo "výrobně" omezen, proto neváhejme a pojďme společně poznávat nová místa a i sami sebe a to nejen pro radost našich dětí.... A třeba najdeme i to co tu všichni hledáme a COVID-19 společně porazíme. Na odpověď se těšíme a samozřejmě foto rádi vyměníme..

Vše je možné ... vždy záleži na obou, jak chtějí život prožívat. Komunikace je na prvním místě - začněme komunikovat, zájem a touha žít a život prožívat je potřeba k dobrému startu, důvěra, tolerance, věrnost, souznění, zájem o druhého .... jsou důležité pro udržování krásného vztahu. Kde a kdy ho začneme budovat? ;-)

MužVážně 45 let Praha

TOP  30.3.2020

Ahoj, rád se seznámím s dívkou k společnému sportování, procházkám, popovídání, trávení hezkých chvil. Důvodem je vnesení další radosti do života jak pro Tebe tak pro mě a zdroje nové energie do našich životů. Jsem zdravý, štíhlý, rozumný a nekonfliktní člověk, nešetřící uznáním, shovívavostí, nadšením, upřímností a radostí. Těším se na odpověď, foto a případný osobní kontakt.

MužVážně 49 let Praha

TOP  30.3.2020

Hezký den. Hledám známost. Co bude, to bude?Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 48 let
Mělník
Muž | 46 let
Ostrava
Muž | 47 let
Říčany
Muž | 47 let
Kladno

MužVážně 46 let Praha

TOP  30.3.2020

Milá neznámá, jsem vysoký a štíhlý muž sympatického projevu, který si dosud zachovává svou gentlemanskou výchovu. Rád bych našel milou mladší a drobnější slečnu, která by ráda vložila život do mých rukou. Chceš-li se cítit jako princezna, chceš-li poznat přirozeně dominantního muže, dej o sobě vědět. Zajdeme na večeři, do kina či k Vltavě. Pokud Tě mé řádky oslovily kontaktuj mě.

MužVážně 49 let Praha

TOP  30.3.2020

Ahoj, blbá doba...jsi-li Žena kolem 40-ti, co hledá partnera pro další život - a teď se vážně moc seznamovat nedá - nabízím Ti alespoň popovídání po telefonu jako antistres...a později třeba i to Rande :-) Mám homeoffice, takže je jedno, v kolik. Proberme život a mužský i ženský pohled na svět, na vztahy, na ... Dan :-)

Mé srdce již dlouho touží po trvalém vztahu se ženou dominantní. Snad budu mít trochu štěstí a láska mi přijde naproti.

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 50 let
Kutná Hora
Muž | 49 let
Holešov
Muž | 46 let
Pardubice
Muž | 45 let
Kralupy n. Vltavou