Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Jak se sem dostanu

Vážná seznámení : SeznamkaMost

Kino
Divadlo
Hudba
Umění
Knihy
Fitness
Plavání
Běh
Turistika
Příroda
Výlety
Cestování
Vaření
Zvířata

Hledám sympatického a inteligentního muže, který má zájem o skutečné seznámení...

ŽenaVážně 46 let Most

TOP  17.2.2020

Blondýnka 43 / 171 / 68 upřímná, romantická by ráda poznala muže a lásku se kterým se zase budu smát. Chci asi moc. Vážný vztah Most.

MužVážně 47 let Most

TOP  2.2.2020

Sympaťák středního věku a mladšího vzhledu, momentálně nezadaný, bez závazků, by rád našel kamarádku, přítelkyni, později třeba i životní partnerku. Mám rád D/s hrátky a to v obou rolích, ale spíše než o jejich střídání jde o zaměření a osobnost protějšku, kdy jsou pak "pravidla" tak nějak přirozeně dány Jinak mám rád sport, cestování, zvířata a zdánlivě navzdory tomuto inzerátu jsem celkem romantik a láska, věrnost i přátelství jsou pro mne v životě dost důležité

Asi nemáme moc šancí, ale...Gábina hledá Borise.Kdysi se naše cesty protknuly, ale...Máš milou sestru.

49/173 pohodářka - přestěhovala jsem se do Mostu - někdo na sladkou pusu? Prosím jen nekuřáky........

ŽenaVážně 48 let Most

TOP  17.1.2020

Hledám kamaráda později třeba i přítele vyšší postavy pokud možno delší vlasy. Sama mám 180/80.Pokud možno z Mostu a okolí.Budu se těšit na tvou odpověď.

MužVážně 51 let Most

TOP  9.1.2020

Rika se kdo hleda najde ale co snad lasku srdce jen kdyz ma stestiDoporučujeme

Jak se sem dostanu?
Žena | 47 let
Litvínov
Žena | 52 let
Brno-venkov
Žena | 46 let
Praha
Muž | 51 let
Ostrava

MužVážně 46 let Most

TOP  1.1.2020

Ahoj, jsem romantický, s usměvem ve tváři a dobrou náladou :-) Hledám druhou polovičku na hezké chvíle spolu, kino, procházky atd.

MužVážně 49 let Most

TOP  11.12.2019

Vozíčkář velmi aktivní z města Most hledá milou, tolerantní, hodnou kamarádku, přítelkyni prostě ženu, která by mi dala zase světlo do mého srdíčka, které nechce být samo, i když jsem s psíkem Kimem (naháč), který mi velmi pomáhá, ale není to to pravé ořechové.Chtěl bych s ženou prožít vše co se má a jak se má a nebýt sám, ale začít milovat a být milován.Najde se takové zlatíčko, které by chtělo být po mém boku, ae prosím jen Vážně. Jsem prý hodný, milí, upřímný , tolerantní, ale to musí posoudit druhý.

MužVážně 46 let Most

TOP  8.12.2019

Jsem zajištěný, usměvavý, pohodář s jasnou představou o životě a se smyslem pro romantiku. Hledám partnerku, která ví, co žádá od života. Má své cíle a dosahuje jich. Nesnaží se druhými manipulovat a ovlivňovat je. Je milá, vlídná, laskavá, komunikativní a zdravě sebevědomá.

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Žena | 47 let
Frenštát p. Radhoštěm
Žena | 51 let
Náchod
Žena | 50 let
Rokycany
Žena | 47 let
Michalovce