Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Jak se sem dostanu

Vážná seznámení : SeznamkaHradec Králové

Ahoj, život ve dvou je veselejší a proto hledám právě Tebe- do 42 let věku.

Dobrý den. Zkouším to tady, jelikož mám málo příležitostí k seznámení. Po zkušenostech tady na seznamce, nemá smysl něco o sobě psát. Jedině osobní setkání napoví. Jarda

Vítej na mém profilu. Hledám a stálé nenacházím, hledám ženu která již nechce být sama. Pokud jsi štíhlá až střední postavy a hledáš to samé rád Tě poznám. Já nezadaný, spolehlivý, zodpovědný, nekuřák rodinný typ, pohodář.

Ahoj děvčata! Kde všechna jste? Člověk nemůže legálně na rande a když už, tak s tím náhubkem. To mi povídejte, jak vlepit pusu na tvář - přes dvě roušky? To je skoro úkol pro vědce! Byl by tady jeden taťka 14 letého syna, 49/182/95, šikovný, empatický, vnímavý a povídavý. Trochu sportu, trochu kultury i vařit se musel naučit. V dáli už vidí konec karantény, vy ne? Těším se a předpokládám mírný smysl pro humor, ostatní nechť má volný průběh. Pro zvědavé fotku i delší texty -mailem.

Rád poznám v Hradci či blízkém okolí obyčejnou ženu s rouškou, co projde touto zkouškou, stejně jako já. Po písmenkách zatím, neboť možností víc není. A až Coviďák zmizí, už nebudem si cizí, už budeme se znát a spolu se budem smát. Až na konci zkoušky zmizí lidem roušky, pak se všude objeví krásné lidské úsměvy, a ty naše k tomu, protože budeme dva.

Ahoj rad se seznamim s ženou z okolí Hradce Králové do 50 l

Ahoj. Rád bych poznal ženu sportovní postavy z HK nebo Pardubic. Trošku sportovně založenou , žádné vrcholové výkony. Jen pro radost : lyže, kolo, plavání. Žiju sám v baráku na vesnicí, dokážu se o sebe postarat. V tom není problém. Jen je tu někdy moc prázdno a ticho . PetrDoporučujeme

Jak se sem dostanu?
Žena | 50 let
Olomouc
Žena | 53 let
Trutnov
Žena | 51 let
Náchod
Muž | 51 let
Tachov

Kde já tě LÁSKO z Hradce či okolí potkat mám, když Coviďák to takhle zavařil nám? Snad třeba teď u počítače sedíš a do monitoru hledíš, toť šance jediná. Zatím snad písmenek pár, než-li možné bude na kávu jíti a v klidu bez roušky ji píti, či na procházku pěknou až tyto omezení úplně změknou. A hlavně úsměv na rtu, i když momentálně vidět není, ale bude :-)

Ženu s velkým Ž, na léto s velkým L, a pak až kam, to půjde.

Ahoj, zdravím z HK, rád se seznámím s příjemnou, klidnou a hodnou ženou)) pro společné volné chvíle ve dvou, pak se uvidí...kolo, voda, moře, výlety...jsem 185/53let a hledám protějšek přiměřeného věku-tak48-58let. Tak zatím a budu se těšit, že to snad vyjde)) Martin.

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Žena | 47 let
Praha
Žena | 49 let
Praha
Žena | 47 let
Frenštát p. Radhoštěm
Žena | 53 let
Kolín