Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Vážná seznámení : Seznamka

Sympatický VŠ, profesně úspěšný a zajištěný, hledá ženu pro společný život, partnerku pro aktivní trávení volného času, spřízněnou duši pro chvíle odpočinku. Nemusíš být štíhlé postavy ani aktivní sportovkyně, ale mohla bys mít ráda jako já přírodu, výlety, cestování, dobrý film, knížky, kulturní zážitky. Pokud se navíc díváš na život pozitivně, toužíš po příjemném domovu, příp. jsi lehce duchovně založená, pak bychom se k sobě hodili. Máš-li zájem o seznámení, napiš mi svůj email a něco o sobě.

MužVážně 52 let Praha

TOP  15.11.2019

Ahoj, je tak smutno, jak jen může po celoživotní izolaci být. Pokud by se slečna do 40let bez z. chtěla dovědět více, bude spolehlivý nekuř. , abst. 52;171 rád za odpověď .

ŽenaVážně 52 let Jičín

TOP  15.11.2019

Hledam hodneho osameleho muze bez dluhu, nejlepe domaciho kutila ktery by se chtěl nastehovat ke me do domecku.Podminkou jen slusnost a sympatie.Jsi někde?

MužVážně Teplice

TOP  15.11.2019

Máš ráda aktivní život, sport a zábavu? Pak spolu prožijeme spoustu nezapomenutelných zážitků.

MužVážně 52 let Praha

TOP  14.11.2019

Mám práci která mě baví , rád zajdu do kina nebo divadla. V létě se rád někde toulám s foťákem nebo bych ve dvou vyrazil k moři. Baví mě i výlety třeba na nějaký zámek nebo hrad. Minulost je dávno pryč a rád bych se s někým díval do budouucnosti a to zcela vážně. Vdané dámy nebo které nevědí co chtějí tak o ty nestojím. Budu rád za odpověď s fotkou a e-mailem.

Kino
Hudba
Knihy
Plavání
Turistika
Příroda
Výlety
Cestování
Zvířata

Hledám tolerantní, milou, pohlednou a štíhlou partnerku do 50 let, které chybí stejně jako mně láska, pohlazení a něžnost. Nejlépe ženu s odrostlými dětmi, nebo bezdětnou. Jsem VŠ 58/179. Přes 2 roky rozvedený s vypořádanou minulostí. Pohodový, tolerantní, soběstačný a upřímný chlap. Děti už mám a další nechci. Žiji po zklamání z předešlého vztahu sám (JV Brno-venkov 25 km od Brna). V případě zájmu aktuální foto a více informací uvítám. Nejlépe na e-mail:

Kino
Hudba
Knihy
Kolo
Plavání
Turistika
Příroda
Výlety
Cestování
Zvířata

Hledám tolerantní, sympatickou, milou, pohlednou a štíhlou partnerku do 50ti let. Nejlépe ženu s odrostlými dětmi, nebo bezdětnou. Jsem VŠ 58/179. Přes 2 roky rozvedený s vypořádanou minulostí. Pohodový, tolerantní, soběstačný a upřímný chlap. Děti už mám a další nechci. Žiji po zklamání z předešlého vztahu sám. (JV Brno-venkov Pohořelice u Brna). V případě zájmu aktuální foto a více info vítáno. Vše v pohodě a klidu. Osobní nezávazné setkání preferuji. Komunikace nejlépe mailem. OLDADoporučujeme

Jak se sem dostanu?
Žena | 53 let
Ostrava
Žena | 56 let
Jihlava
Žena | 52 let
Kolín
Muž | 54 let
Náchod

MužVážně 52 let Praha

TOP  14.11.2019

Ahoj. Oslovit slečnu do 40 let, bez z., se tímto snaží osamělý, smutný bezprobl.nekuřák, abst. 52;171, mladšího zevn.

Hledám muže, který má rád psa a nemá ho.Miluje přírodu, hory a moře, slunce.Hodného, pohodáře od 48 do 56 let.

MužVážně 54 let Litvínov

TOP  14.11.2019

Hledám holku co by mi těšilo pohladit kdykoli jí budu míjet, co by se na mě spolehla a já se mohl spolehnout na ní, v jejímž životě není jen kuchyň a demonstrační sportovní výkony.

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Žena | 52 let
Trutnov
Žena | 53 let
Sokolov
Žena | 57 let
Brno
Žena | 57 let
Liberec