Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Vážná seznámení : Seznamka

57/186 neabstinující kuřák a Introvert hledá klidnou (nehlučnou) ženu, které nevadí starší domek procházející (snad nekonečnou) rekonstrukcí, tudíž žádná idyla. P.S. Domek to je stavení, dvorek, zahrádka, půda, sklep atd. Nikoliv jen sedačka před televizí, takže nějaké jiné zájmy než sledování seriálů, sociálních sítí a rádoby celebrit jsou nutné. Kino, divadlo, wellness, mořské pláže, sport apod. mne neberou. Spíš poklidnou činnost kolem domku.

MužVážně 53 let Praha

TOP  3.7.2020

Ahoj. Oslovit slečnu do 40 let, bez z., se tímto snaží osamělý, smutný bezprobl.nekuřák, abst. 52;171, mladšího zevn.

MužVážně Praha

TOP  3.7.2020

Dobrý den. Hledám ženu na vážné seznámení. Procházka po Praze a okolí

Dominku hledám, hezkou, štíhlou, napřed na dopisování a potom na hezké schůzky v Praze, Jsem nezadaný, sportovec 52let, 192/85, štíhlý, nekuřák.

MužVážně 55 let Praha

TOP  3.7.2020

Tak kterápak fajn holka by byla raději se mnou, než sama :) Hledám veselou štíhlou nekuřačku ve věku cca 40-50 let, která si chce ještě užívat život a něco podnikat. Když budeš hodná, věrná a trochu sportovně založená, tak to bude dokonalé. Nabízím totéž.

MužVážně 56 let Zlín

TOP  3.7.2020
Kolo
Lyžování
Turistika
Vaření

Jsem vysoký štíhlý, sportovní typ, vysokoškolák a hledám atraktivní, podnikavou zralou ženu , plus minus 10 let dnes nic neznamená. Těším se na odpověď, jsem realista, takže nejsem na vypisování, osobní setkání vše napoví!

Kino
Divadlo
Hudba
Umění
Knihy
Plavání
Turistika
Výlety
Cestování
Zvířata

Hledám partnerku pro partnerský vztah a trávení společných chvil. S vyřešenou minulostí, štíhlou ve věku do 52 let. Tolerance, vzájemné pochopení a respekt vítán. Jsem VŠ 58/179. Rozvedený. Nezávislý, samostatný. Ocením nezávazné osobní setkání, které mnoho napoví. OldaDoporučujeme

Jak se sem dostanu?
Žena | 54 let
Praha
Žena | 58 let
Praha
Žena | 53 let
Praha
Muž | 53 let
Benešov
Kino
Hudba
Kolo
Plavání
Turistika
Příroda
Výlety
Cestování
Zvířata

Hledám partnerku pro vážný partnerský vztah a trávení společných chvil. Nejlépe Brno, nebo Brno - venkov. S vyřešenou minulostí, štíhlou ve věku 45 - 53 let. Tolerantní, soběstačnou, se zájmem o vážný vztah. Vzájemné pochopení a respekt vítán. Jsem VŠ 58/179. Rozvedený přes 3 roky. Nezávislý, samostatný, soběstačný a tolerantní chlap. OSVČ. Žiji ve vlastním domě v Pohořelicích u Brna. Ocením nezávazné osobní setkání, které mnoho napoví. Olda

MužVážně 53 let Praha

TOP  2.7.2020

Ahoj, je tak smutno, jak jen může po celoživotní izolaci být. Pokud by se slečna do 40let bez z. chtěla dovědět více, bude spolehlivý nekuř. , abst. 52;171 rád za odpověď .

MužVážně 58 let Louny

TOP  2.7.2020

Rád poznám simp. ženu, pro společné zájmy, příroda, kultura, aj. Já 58/178 společenský, s mnoha zájmy, okolí Loun.

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Žena | 58 let
Praha
Žena | 57 let
Praha
Žena | 58 let
Brno
Žena | 56 let
Havířov