Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Vážná seznámení : Seznamka

MužVážně 60 let Plzeň

TOP  20.11.2019

Pro jedno kouzelné něžné stvoření, které není jinde k vidění.Ať jsi stále štíhlá krásná jsou má přání celkem jasná.I jedno tajné bych však měl, nevím ale zda bych směl-pozvat Tě na malý flám, dřív než život uteče nám.Nebo aspoň na kávičku jen Tě vidět na chviličku.Nejsi-li krásná neva hledám spíš krásu duše-dívčí něžnou romantickou láskyplnou.Mám na duši ID.Můžu hádanku?Neptá se let a na zdech kreslí dvojí stín a dvojí tvář, když prijde skoupí celý svět má slunce zář.60/184/70-štíhlý.Jen Plzeň.

…...... rád bych poznal milou, vyrovnanou, příjemnou a inteligentní dívku/ženu, do 50 let, nekuřačku, která by měla zájem společně sdílet všechno to krásné, co život přináší. Upřednostňuji trvalejší vztah – nebráním se ale ani víkendové lásce. Bydlím ve Vídni - Přistehování možné i vítané. Feedback s fotografii je zárukou mé odpovědi.

Hledám ženu pro život milující přírodu

MužVážně 56 let Praha

TOP  20.11.2019

Jsem 176/ 56 letý s vyřešenou minulostí a vlastním bytem.Hledám pohlednou a hodnou ženu jen k vážnému seznámení.

MužVážně 56 let Plzeň

TOP  20.11.2019
Kino
Divadlo
Hudba
Umění
Knihy
Kolo
Bruslení
Lyžování
Plavání
Turistika
Příroda
Výlety
Cestování
Vaření
Zvířata

Hledám mamču stejných nebo podobných zájmů, nejen pro život, ale i pro společné podnikání. Tedy. Hledá se jedna štíhlá mladší mamča se synem či dětmi, nejlépe OSVČ, která ráda peče nejen sladké dobroty, ale i cukroví a zákusky, nebo je nositelka lidové tradice, či jiného ražení, tak budu rád. Pokud toužíš po malé roubence, tak jako já tak by to byla paráda. Uvítám takté sběratelku.Tak kdo bude mít lepší Vánočku či bramborový salát? Společné Vánoce u jednoho stolu .

ŽenaVážně 56 let Ostrava

TOP  20.11.2019

Čím pěkným naplnit každý den? Jak nejlépe cítit radost a smysl? Jak k tomu může přispět krásný a něžný vztah mezi mužem a ženou? Nemusíme už skoro nic, naopak můžeme skoro vše. Tak proč ne?

Kino
Hudba
Knihy
Kolo
Plavání
Turistika
Příroda
Výlety
Cestování
Zvířata

Hledám tolerantní, milou, pohlednou a štíhlou partnerku do 50 let, které chybí stejně jako mně láska, pohlazení a něžnost. Nejlépe ženu s odrostlými dětmi, nebo bezdětnou. Jsem VŠ 58/179. Přes 2 roky rozvedený s vypořádanou minulostí. Pohodový, tolerantní, soběstačný a upřímný chlap. Děti už mám a další nechci. Žiji po zklamání z předešlého vztahu sám (JV Brno-venkov 25 km od Brna). V případě zájmu aktuální foto a více informací uvítám. Nejlépe na e-mail:Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Žena | 58 let
Praha
Žena | 60 let
Pardubice
Žena | 57 let
Praha
Muž | 57 let
Brno
Kino
Hudba
Knihy
Kolo
Plavání
Turistika
Příroda
Výlety
Cestování
Zvířata

Hledám tolerantní, sympatickou, milou, pohlednou a štíhlou partnerku do 50ti let. Nejlépe ženu s odrostlými dětmi, nebo bezdětnou. Jsem VŠ 58/179. Přes 2 roky rozvedený s vypořádanou minulostí. Pohodový, tolerantní, soběstačný a upřímný chlap. Děti už mám a další nechci. Žiji po zklamání z předešlého vztahu sám. (JV Brno-venkov Pohořelice u Brna). V případě zájmu aktuální foto a více info vítáno. Vše v pohodě a klidu. Osobní nezávazné setkání preferuji. Komunikace nejlépe mailem. OLDA

Hledám muže, který má rád psa a nemá ho.Miluje přírodu, hory a moře, slunce.Hodného, pohodáře od 48 do 56 let.

Hudba
Turistika
Příroda
Výlety
Cestování

Muž nekuřák 59/175 vdovec ml. vzhl. i myšlení, pohodový, ves. povahy, rád pozná hodnou, trochu pohl. ženu 50-60 let s vyřešenou minulostí. Jen vážně.

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Žena | 57 let
Liberec
Žena | 58 let
Mladá Boleslav
Žena | 57 let
Brno
Žena | 55 let
Karlovy Vary