Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Jak se sem dostanu

On hledá jeho : Vážná seznámení

Normální kluk, vysoký sportovní typ 43/193/80 hledá kamaráda na pokec, sport, do přírody, na cesty, ale i do života. Příroda, turistika, umění, pomoc, cestování, zahrada.

Ahojky, je mi 40 a plných tvarů, někdo fajn na seznámení?

Najde se tu chlap na společnou cestu životem - ve dvou? Já 45/186/86, ty cca do 50, nekuřák.

Týn nad Vltavou já 55 let hledám hekoho skym se občas vzájemně hesky uděláme velikost a postavu neřeším stačí chuť, občas se sejít a hesky se navzájem udělat.

Rád bych se seznámil s mužem, který také nechce být sám. Sdílet vše spolu a být jeden pro druhého vším.

Ahoj kluci, ¨ jsem zdravotně postižený na invalidním vozíku, a rád bych našel hodného a upřimného může, od 25.let do 48.let, a hlavně, aby věděl o životě co chce, a byl věrný pouze jednomu partnerovi Tak prosím jen seriozní ho může z Olomouce Zajistím za zemi Vice info na email.

Rad bych se seznamil s pohodovym a slusnym chlapem za ucelem hezkeho a uprimneho pratelstvi.Sympatický, opálený, jen aktivní v sexu, gay, vysokoškolák, 41 / 180 / 85 cm vyholený 17 x 5 , který žije dlouhodobě v Brně hledá muže, přítele, pasiva pro společný život ve dvou, lásku, sex a společné bydlení. Věk nerozhoduje, klidně i starší muž, naše stretko v Brně u kávy nebo drinku. Těším na společné setkání a v novém roce 2020 a společně strávené chvíle ve dvou. Samota mne bez přítele mne už nebaví. Moc mne chybíš.

Inzerát je stále aktuálny hľadám. Staršieho. Pána. Časom viac vek. 57.65.rokov.seriozni.starsi.pan.ktori.hlada.kamarata

Sympatický, opálený, jen aktivní v sexu, gay, vysokoškolák, 41 / 180 / 85 cm vyholený 17 x 5 , který žije dlouhodobě v Brně hledá muže, přítele, pasiva pro společný život ve dvou, lásku, sex a společné bydlení. Věk nerozhoduje, klidně i starší muž, naše stretko v Brně u kávy nebo drinku. Těším na společné setkání a v novém roce 2020 a společně strávené chvíle ve dvou. Samota mne bez přítele mne už nebaví. Moc mne chybíš.