Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

On hledá jeho : Vážná seznámeníHlavní město Praha

47 185 98 strniště krátké vlasy střední postava normál chlapík hledá tebe do 40 let co nechceš být sám. Budoucnost ve dvou. Jsem nekuřák. Foto rád vyměním. Více pokud odpovíš. Napiš pár řádek o sobě přilož foto vyměním. I mimopražské co by třeba rádi šli do Prahy.

Hledá se chlapík mezi 35-45 lety, tak trochu přírodní týpek (fousáč) který stejně jako já má rád pěší výlety, vandry do přírody, cestování vlakem a vůbec svět železnic, historii i zajímavá magická místa v naší zemi, pivko a pokec v hospůdce, dobré jídlo, legraci, smích, pohodu a k tomu také hezké uvolnění mezi muži, spíše lehčího rázu, vzájemné hraní si se svým mužstvím až ke krásnému uspokojení, žádné jiné praktiky. A nemusí být nutně ani gay. Prostě fajn blízcí kamarádi se špetkou intimity.

Rád bych poznal prima mužského ve věku 40 - 55 let za účelem vážného vztahu plného vzájemné lásky. Jsem nezadaný společenský a přátelský gay všestranných zájmů.

Rád bych poznal prima mužského ve věku 35 - 55 let za účelem vážného vztahu plného vzájemné lásky. Jsem nezadaný společenský a přátelský gay všestranných zájmů. Praha

Hledám přítele na trávení volného času a společné výlety. Já rád cestuji nebo jen tak jezdím na výlety po Česku i po Evropě, mám rád dobré jídlo a pití, rád si zajdu na bowling nebo kulečník. Po večerech sleduji zahraniční seriály a filmy. Nezáleží na postavě nebo velikosti, ale na duši. Časem může přátelství přerůst i něco víc. Pokud si sám nebo jen hledáš vyplnění volného času, ozvi se.

Nemusíš mít zrovna doktorát z filosofie ani maturitu. Stačí, když budeš mužem činu a ne vykroucenou nebo virtuální entitou a dokážeš být trochu aktivní. Rád bych potkal blízkého přítele 40 - 55 let +/- s rozumem nad límečkem a city pod košilí, nehledám jen obsah poklopce. Čím zaujmeš? Inteligentní konverzací, smyslem pro humor, vkusem, dobrou myšlenkou, zajímavými nápady, dobrým srdcem, charakterem, schopností být dobrým člověkem. Pokud jsi i rozvedeným otcem a gay současně, nevadí.

Rád bych poznal prima mužského ve věku 40 - 55 let za účelem vážného vztahu plného vzájemné lásky. Jsem nezadaný společenský a přátelský gay všestranných zájmů.Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 51 let
Praha

Napul cizinec, pry sympatak, bezva holku nebo pani ;-)

Na svůj věk jsem stále duší kluk, veselý i introvertní nešika, hlavně ale pohodář s citem. Můj život se točí kolem nevšedních věcí. Miluju země severu a východu (Skandinávie, Balkán a Asie), jsem nadšenec do vlaků a železnice, do pěších výletů a cestování, mám rád hudbu 60.-90.let (rock, pop, jazz, folk), knihy a filmy, historii, věci mezi nebem a zemí, smích, pokec, pivko, dobré jídlo. Hledám spřízněnou duši chlapíka středního věku, který porozumí...... a přijme společné sdílení života.

Hledám pro trávení volného našeho času bezdětného gaye Pražáka 46-61 let.

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 51 let
Praha