Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

On hledá jeho : Vážná seznámeníBrno

Ahojky! Hledám upřímného a hodného kluka mezi 20 a 40, který jako já touží po přátelství založeném na citovém vztahu, vzájemné důvěře a toleranci. Máš-li stejná přání, zkus něco o sobě napsat, a třeba se najdeme! ;-)

Sympatický, opálený, jen aktivní v sexu, gay, vysokoškolák, 41 / 180 / 85 cm vyholený 17 x 5 , který žije dlouhodobě v Brně hledá muže, přítele, pasiva pro společný život ve dvou, lásku, sex a společné bydlení. Věk nerozhoduje, klidně i starší muž, naše stretko v Brně u kávy nebo drinku. Těším na společné setkání a v novém roce 2020 a společně strávené chvíle ve dvou. Samota mne bez přítele mne už nebaví. Moc mne chybíš.

Já 40 let z Brna hledám někoho k vytvoření trvalého vztahu někdo v pohodě nenarocnej?

Hledám seniora silnější postavy který by chtěl uspokojit, je mi 52 let prý pohledný

Hledám slušného chlapa. Lyžaže, běžkaře, turistu, vodáka a cyklistu, který rád cestuje a je v pohodě.

Hledám kluka nejen Brno a okolí na seznámení do cca 45 let štíhlého nezženštělého na trávení společných chvil a budování vztahu.

Hledám fajn kluka do 40let (přibližně tohoto věku), normální postavy, dobrého kamaráda, přejde-li to v partnerství, bylo by to fajn. Já 35/158/58.Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 51 let
Praha
Muž | 34 let
Praha
Muž | 37 let
Praha
Muž | 36 let
Liberec

Jsem mladšího vzhledu a hledám ŠTÍHLÉHO, nevousatého versatil/pasiv sympaťáka do cca 40 (+ - podle sympatií) let k trvalému vztahu. Zdraví podmínkou!!! Jsem mazlík a mazlíka hledám :o) POUZE Z BRNA. Pište jen ti, co to myslí vážně. Starší, obézní a TV nepište.

Ahoj neznámý seniore! Je Ti 63 a více let, jsi vdovec či rozvedený a nechceš už navazovat nový vztah se ženou, ale tam dole ještě něco občas bouří? Napadá Tě občas bláznivý nápad, že zase jen a pouze muž nejlépe ví, co a jak s tím přetlakem, ale máš přirozené zábrany? Jsem zdravý, diskrétní a přirozeně inteligentní muž, BI orientovaný, ženatý, nicméně s podobnou, dlouhodobou touhou. Pokud Tě můj inzerát oslovil, budu rád, když se ozveš a dáme o našem "problému" řeč.

sem običejni muž, tolerantni pozorni, pracovite, vždi se postaram o rodinu, vjerne a i to požaduji od partnerki, rodini tip, a rad jezdim k mori, nebo do lazni, mam jednu ceru, dospela.. od partnerki očekavam že bude uprimna, hodna, pracovita v kuhini i tam joj pomohu, a abi mjela zajmi jako ja a abi zbitečne ne žarlila..

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 51 let
Praha
Muž | 36 let
Liberec
Muž | 34 let
Praha
Muž | 37 let
Praha