Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

On hledá jeho : Vážná seznámeníBrno

Hledám kamaráda, parťáka, přítele i milence v jedné osobě. Nehledám klasický vztah, svoji orientaci veřejně nikde neprezentuji. Ale někam si vyjít (pro veřejnost třeba jako otec se synem), mám rád sportovní aktivity, ale i kulturu nebo si klidně zajít na skleničku, posedět u mě doma (klidně i s přespáním) nebo třeba na víkendový pobyt... Nechci být tzv. suggar daddy, ale jsem schopen pro diskrétního kamaráda být oporou, přítelem i pomocníkem. Jsem mobilní, takže odkudkoliv. Najde se někdo?

Ahojky! Hledám upřímného a hodného kluka mezi 20 a 40, který jako já touží po přátelství založeném na citovém vztahu, vzájemné důvěře a toleranci. Máš-li stejná přání, zkus něco o sobě napsat, a třeba se najdeme! ;-)

Ahoj neznámý seniore! Je Ti 63 a více let, jsi vdovec či rozvedený a nechceš už navazovat nový vztah se ženou, ale tam dole ještě něco občas bouří? Napadá Tě občas bláznivý nápad, že zase jen a pouze muž nejlépe ví, co a jak s tím přetlakem, ale máš přirozené zábrany? Jsem zdravý, diskrétní a přirozeně inteligentní muž, BI orientovaný, ženatý, nicméně s podobnou, dlouhodobou touhou. Pokud Tě můj inzerát oslovil, budu rád, když se ozveš a dáme o našem "problému" řeč.

Ahoj, hledám mladšího fajn kluka na kamarádství, přátelství a snad i všechno ostatní. Potřebuji někoho, na koho se budu každý den těšit a myslet na něj a bude mi s ním fajn... Já 49/175/85, hnědé vlasy, modré oči.

Hledám lehce sadistického kluka, muže......víc na mail.

Sportovec VŠ 60/176/80 svalnaté sportovní postavy hledá mladého štíhlého i hubeného kluka max. cca do 32 let, který je na starší muže a hledá někoho na víc než sex na jednu noc. Pokud budeš sportovec, máš rád v létě pobyt u vody tak to bude velké plus. Napiš pošli foto a když budou vzájemné sympatie tak se domluvíme dál.